Neler Yeni

1660 super ısınma sorunu

ZhaoRcun

80+ Bronze
1619903053505.png

değerler burda 5 saatir aktif kulanıyorum 76 derece gormus maks 71 goruyordu pc boştayken 33 40 arasıydı şimdi 47 derece boştayken yazdan kaynaklı olabılırmı

ZhaoRcun

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Re4dy_001

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Atakan Şalvarcı
Kasanın hava giriş çıkışlarını kontrol et eğer az veya dar ise kendin tornavidanın ucunu ısıtıp Dikkatli bir şekilde delik açabilirsin. Eğer hava akışında sıkıntı yoksa toz var mı diye bak onlar da etkiliyor.

ZhaoRcun

80+ Bronze
Kasanın hava giriş çıkışlarını kontrol et eğer az veya dar ise kendin tornavidanın ucunu ısıtıp Dikkatli bir şekilde delik açabilirsin. Eğer hava akışında sıkıntı yoksa toz var mı diye bak onlar da etkiliyor.
xigmatek astro 650w 80plus power kasam bu hergün temizliyorum ben dışınıiçini

PointNow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ekrem
Kendine Saat Dilimi Koy 6 Saat Pc Başındaysan 3 Saat Dinlendir. Yaz Sezonuna Geçtik Ekran Kartını Bunaltma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendine Saat Dilimi Koy 6 Saat Pc Başındaysan 3 Saat Dinlendir. Yaz Sezonuna Geçtik Ekran Kartını Bunaltma
Daha Uzun Ömürlülük Sağlarsın.

Pc'ni Kapattıktan Sonra İse 3 Saniye Sonra Power Supply (Güç Tuşunu) Kapatmayı Unutma ;)

ZhaoRcun

80+ Bronze

Pc'ni Kapattıktan Sonra İse 3 Saniye Sonra Power Supply (Güç Tuşunu) Kapatmayı Unutma ;)
PSU ne alaka

Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Seri Taarruz Tüfeği

Şu yazdıklarının hiçbirinin konuyla hiçbir alakası yok, kartı bunaltmak ne bi kere?
Alıntıyı görüntüle
değerler burda 5 saatir aktif kulanıyorum 76 derece gormus maks 71 goruyordu pc boştayken 33 40 arasıydı şimdi 47 derece boştayken yazdan kaynaklı olabılırmı
Boştaki sıcaklıklar değişkenlik gösterebilir, normal. Yükte tam olarak ne kadar sıcaklık değişimi var?

ZhaoRcun

80+ Bronze
Şu yazdıklarının hiçbirinin konuyla hiçbir alakası yok, kartı bunaltmak ne bi kere?

Boştaki sıcaklıklar değişkenlik gösterebilir, normal. Yükte tam olarak ne kadar sıcaklık değişimi var?
Maks 76 derece ilk defa gördüm genelde 73 olurdu PUBG apex en ultra ayarlarında

Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
Seri Taarruz Tüfeği
Maks 76 derece ilk defa gördüm genelde 73 olurdu PUBG apex en ultra ayarlarında
İçinize sinmiyor ise minik bi UV yapabilirsiniz ama 80 derece üzeri görmedikçe bir risk teşkil etmez sıcaklık GPU için. Kart modeli nedir, ne kadardır kullanıyorsunuz?

ZhaoRcun

80+ Bronze
İçinize sinmiyor ise minik bi UV yapabilirsiniz ama 80 derece üzeri görmedikçe bir risk teşkil etmez sıcaklık GPU için. Kart modeli nedir, ne kadardır kullanıyorsunuz?
1660 s gıgabyte fanları otomatikte kullanıyorum fanları manuel yapıp 65 de falan çalıştırma nasıl olur

ZhaoRcun

80+ Bronze
Top Bottom