Neler Yeni

Yardım 16600 liraya POCO X6PRO ALINIR MI?

Daxafin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Eray Davşan
X6 pro al güç bakımından 25 30k lik telefonlar ile aynı sayılır.
tamamdır hocam ama samsungun a35 ve a55 ine baktım yani almışken 17000 bandında f/p telefon almayı düşünüyorum en mantıklı seçenek x6 pro geliyor bir de foruma danışmak istedim teşekkür ederim fikriniz için.

kupır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Mustafa SAĞDIÇ
Steam
mstfsgdc
Twitter
sagdic
Discord
mstfsgdc
X6 pro 12 ram modelinden yazıyorum 3 aydır beraberiz performansta mukemmel cidden aşırı akıcı hiç takılma yasamadim s23 de yaşadığım yerler olmuştu performansta çok iyi ama kamerası kötü biraz tabi benim için hala süper bir kamera çünkü çok az foto cekiyorum
Katılıyorum, 15 gündür kullanıyorum 12 GB ram modelli olanını öneririm. Kamerası çok kötü değil bence, ben de çok fotoğraf çeken biri değilim ama çektiğimde de üzmüyor. Portresi falan da gayet iyi.

alektra1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Tevfik
Kimi a55 Demiş, Kimi S21 Fe Snapdragon 888 işlemcili olan versiyonu tavsiye etmiş A55 gelirsek Bu fiyata rezil bir telefon hem işlemcisi hem Şarjı ne yönden bakarsan bak alınmaz, S21 FE ye gelirsek hem eskidi hem de snapdragon 888 pili su gibi içen bir işlemci, Poco X6 Pro gerek işlemcisi gerek de şarjı dolayısıyla bu fiyatta rakipsiz bir telefon, Şu an Mi 13 Kullanıcısıyım , Daha Önce s9 Ve s21 Kullanmıştım, Poco x6 Pro al geç kesinlikle A serisi bir telefon ve s21 Fe alma

Daxafin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Eray Davşan
Kimi a55 Demiş, Kimi S21 Fe Snapdragon 888 işlemcili olan versiyonu tavsiye etmiş A55 gelirsek Bu fiyata rezil bir telefon hem işlemcisi hem Şarjı ne yönden bakarsan bak alınmaz, S21 FE ye gelirsek hem eskidi hem de snapdragon 888 pili su gibi içen bir işlemci, Poco X6 Pro gerek işlemcisi gerek de şarjı dolayısıyla bu fiyatta rakipsiz bir telefon, Şu an Mi 13 Kullanıcısıyım , Daha Önce s9 Ve s21 Kullanmıştım, Poco x6 Pro al geç kesinlikle A serisi bir telefon ve s21 Fe alma
xiaomi de güncellemelerde telefonda herhangi bir yavaşlama oluyor mu hocam. Bir de kronik sorun olarak çok duyuyorum o muhabbetten dolayı kararsızım bu fiyatta alabileceğim a35 ve s23fe var onlardan gidip geliyorum

fewwwz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
fevzi aksoy
Herkese merhaba bu bütçe bandında önereceğiniz başka telefon var mıdır. Aklımda redmi 11 pro +5g ve poco f5 var. Samsung tarafında ise a35 düşünüyorum bu fiyata sizce poco x6 pro almak en mantıklısı mıdır
Alıntıyı görüntüle
Bende poco x3 pro var cok eski bi cihaz 3 yildir kullaniyorum imalat hane de icine tox filan kaciyor ama dogru kullanirsan cok iyi ama artik bataryasi eskidi cabuk bitiyor sarji ben niye bunu yazdim bilmiyorum neyse ben poco lardan memnunum oyun oynicaksan f5al diye düşünüyorum

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Abdullah
Arkadaşımda var güçlü bir cihaz tek sorunu ısınması yazın ne yapacak merakla bekliyorum. Oyunda ve özellikle şarjda ateş oluyor

Sypreus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Mehmet
Eğer bütçe sorunu yoksa F6 Pro'yu (Globalde K70) bekle derim ben de şuan onu bekliyorum. X3 Pro'yu tamamen oyun telefonu yapıp F6 Pro'yu günlük kullanım için alcam.

Top Bottom