Neler Yeni

18 im boy 170 uzar mıyım?

Herkese merhaba ben lisede bir anda boy attım ve 170 oldum ve bidaha uzayamadim genel olarak sağlıklı bir şekilde hayatım geçti. Ama 170 olduktan sonra hiç bir şekilde boy atmasi olmadı annem 1.58 babam 1.70 dayımlarım 180 falanlar bende 180 olmak çok istiyorum ne olursa yaparım yeterki uzayayim. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler ederim.
kanka aynı yaş aynı boy elimnden geldiğine vitamin herşeyi alıyorum ama yok 1 cm bile alamazım lise 1 de 165 dim şimdi lise bitti 170 :(( bende çok isterdim 180 olmak

mucoreyiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mücahit
kanka aynı yaş aynı boy elimnden geldiğine vitamin herşeyi alıyorum ama yok 1 cm bile alamazım lise 1 de 165 dim şimdi lise bitti 170 :(( bende çok isterdim 180 olmak
22 ye kadar yolu varmış yeterince uğraşılırsa bence uzamak mümkün. benim aile genelde uzunlar ve bizde uzama geç oluyor. Sizde durum nasıl bilemem ama geç olmasın güç olsun mümkün olduğunca uğraşmak lazım yoksa oturup beklemekle bir yere varamayız.

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,831
İsim
Akın Taşkan
Hocam hâlâ uzayabilirsiniz ama 180 zor. Olmamış iş değil tabii ki ama yine de beklentiniz çok olmasın.

22 ye kadar yolu varmış yeterince uğraşılırsa bence uzamak mümkün. benim aile genelde uzunlar ve bizde uzama geç oluyor. Sizde durum nasıl bilemem ama geç olmasın güç olsun mümkün olduğunca uğraşmak lazım yoksa oturup beklemekle bir yere varamayız.
bir kuzen var işte 180 dedem gençken 185 falanmış bari ordan birşeyler gelseydi keşke :D

mucoreyiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mücahit
Garanti ne kadar olur ki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yapacak bir şey yok sağlık olsun 😄
normalde boy konusunda hiç takıntım olmazdı ama okulda bir arkadaş dalga geçmeye başladı 170 olduğum için kendisi 180 di ki arkadaşlarım arasında en kısa bendim bir 194 biri 190 diğeri 188 :( uzadığım zaman yazıcam hocam umut fakirin ekmeğidir :D

mucoreyiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mücahit
normalde boy konusunda hiç takıntım olmazdı ama okulda bir arkadaş dalga geçmeye başladı 170 olduğum için kendisi 180 di ki arkadaşlarım arasında en kısa bendim bir 194 biri 190 diğeri 188 :( uzadığım zaman yazıcam hocam umut fakirin ekmeğidir :D
Hocam bende İstanbul da yaşıyorum yaşadığım yerde kiler baya uzun yani utanıyorum bende o yüzden uzamak istiyorum yoksa benimde boy ile sıkıntım yoktu. Allah yardımcın olsun inşallah uzarsın.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,259
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Hoca cok aklına takılıyorsa doktora git sana daha uzayıp uzamayacagını söyler. Bak şey demiyorum ama doktor mesela sana garanti 5 cm uzarsın 10 cm uzarsın diyemez ama en azından daha uzayıp uzamayacağını soyleyebilir. Plakların kapalıysa cok yüksek ihtimalle omurga cart curt falan maks 2 cm falan uzama olur ama daha plakların acıksa sana 5 cm uzar diyemez belki 2 cm uzarsın belki 15 cm uzarsın bu senin yüksek oranda genetigine ve beslenmeye falan dayalı.

Top Bottom