Neler Yeni

18 yaşından sonra astigmat ilerler mi

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Aga 21 yaşına felan ilerler ben 0.50 göz bozukluguyla başladım astigmat var gözlüğü cikartirsan fazla ilerler devamlı takarsan az ilerler benim yaklaşık 7 senede Max 1.25 e geldi gidipte 2 olacağını sanmıyorum not 23 yaşındayım şuan
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyi bakılırsa düşüş de yaşanır mı demek oluyor? Çevremde kullanan hemen hemen herkes büyüdüğünü söylüyor dikkat etseler de. Dikkat edenlerin etmeyenlere göre daha yavaş büyüme oranı mevcut.
Yaşanmaz öyle bir şey yok :) bozulan araç kendi kendine tamir olurmu öyle dusunun

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,029
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Kör olmak ama çok çok düşük bir ihtimal
ikisini aynı anda mı yaptırttın risk için vs. bir şey imzaladınız mı riskler ne?
Evet ikisini birden yaptırdım zaten 90 sn sürüyor gözüne damla damlatıp uyuşturuyorlar. Sohbet ederek ameliyat oluyorsun

Arda_09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Okçu
vallaha göz muayenesine gittiğim doktorlar bile gözlük takıyor o yüzden o işi kafadan çıkardım gibi
bence doktorlarda gözlük takıntı haline gelmiş doktor kendine gözlüğün yakıştığını vs düşünüyor olabilir eski kafa olabilir ama gözlük gerçekten çok kötü bir şey 2 sene lens kullandım sürekli batma yanma oluyordu gözüm kızarıyordu geçen hafta gözlerimi çizdirdim Lasik yöntemi ile ve gerçekten rahatladım ilk gün bile net görüyordum eve geldim bilgisayar oynadım hiç ağrı sızı olmuyor 2. gün tamamen iyileşiyor Kesinlike No touch lazer yaptırmayın gözdeki korneayı komple kesiyorlar yeniden oluşmasını iyileşmesini bekliyorsunuz 2 3 ay sürüyor lasik yönteminde korneayı kesip kaldırıp lazeri uygulayıp geri kapatıyorlar bu sayede cok hızlı iyileşme oluyor

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,029
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç