Neler Yeni

18000 TL laptop önerisi

kuan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
kaan
Tabii ki. 2 tane M.2 NVMe portu var ama 2.port PCI Express 3.0. 1. Port ise PCI Express 4.0 desteklemekte. Yani PC'nin içinde gelen PCI Express 4.0 bir SSD.
Merhaba,

Laptop geldi fakat touchpad kısmı çalışmıyor. İlk touchpad kullandığım için nasıl bir problem olduğunu çözemedim. Yardımcı olur musunuz?

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,008
İsim
Semih Boran
Şöyle bir problem daha var, benden lan kablosu bağlama mı istedi direkt. Wifi ile bağlanmak istiyorum fakat öyle bir seçenek yok.
Hiç sürücü yüklemesi yapmamışsınız anlaşılan. Sürücüleri yükleyin. 12. nesilli bir HP Victus aldıysanız Wi-Fi kartınız Intel AX211.

kuan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
kaan
Hiç sürücü yüklemesi yapmamışsınız anlaşılan. Sürücüleri yükleyin. 12. nesilli bir HP Victus aldıysanız Wi-Fi kartınız Intel AX211.
Evet yüklüyemedim. Benden lan kablosu istiyor fakat lan kablosu yok su an. Wifi ile bağlanıp driverları indireceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de w11 atarken

Hocam kısacası bu şekilde. İnternet bağlantım olmadığı için herhangi bir şey indiremedim. İlla ki lan ile mi bağlantı yapmamız gerekiyor?

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    2 MB · Hit: 21
Son düzenleme:

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,008
İsim
Semih Boran
Evet yüklüyemedim. Benden lan kablosu istiyor fakat lan kablosu yok su an. Wifi ile bağlanıp driverları indireceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de w11 atarken

Hocam kısacası bu şekilde. İnternet bağlantım olmadığı için herhangi bir şey indiremedim. İlla ki lan ile mi bağlantı yapmamız gerekiyor?
Bunu başka bir PC'den telefondan ya da tabletten indirip atın ya da ethernet ile bağlandıktan sonra indirip kurun:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,374
Üyeler
140,640
Son üye
Pystn
Top Bottom