Neler Yeni

Yardım 2,500 TL bandında olan telefonlar fakat hangisi mantıklı?

90's

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Kush
Merhaba ,
Dolar yüksek olmasına rağmen akıllı telefon fiyatlarında az da olsa indirim söz konusuyken ,fiyatlar olurda artmadan önce veya hazır razı olmuşken 2500 TL civarında bir telefon almak istiyorum.
---
Realmi 7
Mi Note 8,Mi note 9
Xiaomi Redmi Note 9S
TCL 10 Plus
Samsung Galaxy m21
Realme 6i ;

Forumda bu akıllı telefonlar öneriliyor fakat markaların servisleri veya cihaz kalitesi,ömrü vs hakkında paylaşılan bilgi pek göremedim.Bu modeller arasında Samsung ve Xiaomi markaları dışında sizlerin yazdıkları okumadan ve youtube da tanıtım yapanların videolarını izlemeden önce bu markaları hiç duymamıştım ,yalan yok. İsimleri garip realme redmi tcl hepsi birbirine yakın, hepside aynı fiyat bandında.Doğru veya en mantıklı seçimi yapabilmem için bilgisi olan arkadaşlar fikirlerini paylaşırsa çok memnun olurum.

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,148
İsim
Musa
Merhaba ,
Dolar yüksek olmasına rağmen akıllı telefon fiyatlarında az da olsa indirim söz konusuyken ,fiyatlar olurda artmadan önce veya hazır razı olmuşken 2500 TL civarında bir telefon almak istiyorum.
---
Realmi 7
Mi Note 8,Mi note 9
Xiaomi Redmi Note 9S
TCL 10 Plus
Samsung Galaxy m21
Realme 6i ;

Forumda bu akıllı telefonlar öneriliyor fakat markaların servisleri veya cihaz kalitesi,ömrü vs hakkında paylaşılan bilgi pek göremedim.Bu modeller arasında Samsung ve Xiaomi markaları dışında sizlerin yazdıkları okumadan ve youtube da tanıtım yapanların videolarını izlemeden önce bu markaları hiç duymamıştım ,yalan yok. İsimleri garip realme redmi tcl hepsi birbirine yakın, hepside aynı fiyat bandında.Doğru veya en mantıklı seçimi yapabilmem için bilgisi olan arkadaşlar fikirlerini paylaşırsa çok memnun olurum.
Realme 7 alabilirsin.

• Beğen
Reaksiyonlar: 90's

Assistive

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Bütçeniz varken söylemiş olduğunuz cihazların hiçbiri alınmaz. Realme 7 tavsiye ederim.

• Beğen

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
Realme 7 veya note 9s

• Beğen

Pompake

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Merhaba ,
---
Realmi 7
Mi Note 8,Mi note 9
Xiaomi Redmi Note 9S
TCL 10 Plus
Samsung Galaxy m21
Realme 6i ;

Redmi Note 9S kullanan biri olarak; Realme 7 diyorum.

• Beğen

90's

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Kush

Assistive

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Böyle cevaplar arıyorum aslında,sagol bro
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam servisleri nasıl bu telefonun? Şikayetvar.com da birçok kişi yaşadığı aynı sorundan dolayı konu açmış aklıma takıldı.
Garanti olarak sorun çıkaracağını sanmıyorum. Xiaomi'den az şikayeti bulunuyor. Hepsiburada üzerinden almanızı tavsiye ederim.

Pompake

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Böyle cevaplar arıyorum aslında,sagol bro

Hocam servisleri nasıl bu telefonun? Şikayetvar.com da birçok kişi yaşadığı aynı sorundan dolayı konu açmış aklıma takıldı.
Realme hakkında bilgim yok ama iyi bir firma olduğu söyleniyor yetkili servisleri de aynı durumda çok iyi.

Xiaomi konusunda çok memnun kaldım telefondan kamera beni memnun etti teknik servisi de iyiydi ama önerim eğer alacaksanız paketi açmadan bakın asla KVK servisinden almayın GENPA garantili almaya dikkat edin.
Birde ben aldığım zaman realme 7 vardı ama o zamanlar bütçemi aştığı için anlamamıştım.

• Beğen

90's

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Kush
Realme hakkında bilgim yok ama iyi bir firma olduğu söyleniyor yetkili servisleri de aynı durumda çok iyi.

Xiaomi konusunda çok memnun kaldım telefondan kamera beni memnun etti teknik servisi de iyiydi ama önerim eğer alacaksanız paketi açmadan bakın asla KVK servisinden almayın GENPA garantili almaya dikkat edin.
Birde ben aldığım zaman realme 7 vardı ama o zamanlar bütçemi aştığı için anlamamıştım.
Anladım çok sağol

Garanti olarak sorun çıkaracağını sanmıyorum. Xiaomi'den az şikayeti bulunuyor. Hepsiburada üzerinden almanızı tavsiye ederim.
Mi8 kullanıyorum ablam da aynı telefonu kullanıyor birgün olsun üzmedi daha maşallah.Mi ye bende sıcak bakıyorum o yüzden Dükkanda açtılar bir sıkıntı olursa içeri dalıp kızacak yerleri de var XD
Şaka. Realme Oppo Electronics miş oda fena değil pazarda Realme 7 aldım radara.Teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,240
Üyeler
140,794
Son üye
KemalBey34
Top Bottom