Neler Yeni

Yardım 2,500 TL bandında olan telefonlar fakat hangisi mantıklı?

Assistive

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Anladım çok sağol
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mi8 kullanıyorum ablam da aynı telefonu kullanıyor birgün olsun üzmedi daha maşallah.Mi ye bende sıcak bakıyorum o yüzden Dükkanda açtılar bir sıkıntı olursa içeri dalıp kızacak yerleri de var XD
Şaka. Realme Oppo Electronics miş oda fena değil pazarda Realme 7 aldım radara.Teşekkür ederim.
Mi 8 eski bir MIUI yazılımı kullanıyor. MIUI 10'dan sonra çok bozdu. Şu video bile kanıtlar nitelikte zaten.

• Beğen
Reaksiyonlar: 90's

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,637
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427
Redmi alma da ne alırsan al.

• Beğen

90's

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Kush
Mi 8 eski bir MIUI yazılımı kullanıyor. MIUI 10'dan sonra çok bozdu. Şu video bile kanıtlar nitelikte zaten.

İzledim bunu ama dediğim gibi servis yazılımın çalışması vs önemli benim için.Daha dün birçok app e giremedik android lerde ,ne yapacağımızı şaşırdık böyle yazılımsal veya kronik sorunlar varsa şayet o ürünü tercih etmeyeyim, bile bile lades olmasın istiyorum

Redmi alma da ne alırsan al.
Siz kullandınız mı neden öyle söylediniz

Assistive

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
İzledim bunu ama dediğim gibi servis yazılımın çalışması vs önemli benim için.Daha dün birçok app e giremedik android lerde ,ne yapacağımızı şaşırdık böyle yazılımsal veya kronik sorunlar varsa şayet o ürünü tercih etmeyeyim, bile bile lades olmasın istiyorum

O uygulama sorununun çözümleri forum içerisinde paylaşılmıştı. Bugün tanıtılmış olan Realme 8'i bekleyebilirsiniz.

• Beğen

90's

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Kush
O uygulama sorununun çözümleri forum içerisinde paylaşılmıştı. Bugün tanıtılmış olan Realme 8'i bekleyebilirsiniz.
O sorun çözüldü neyseki bir daha olmaz umarım. Realme 8 de bence fiyatı 2500+ olur o yuzden seçenek dışı .Teşekkür ederim

dolaroldu8tl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,637
İsim
Yiğit Emir Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Telefon, PC
Instagram
rexalwst
Steam
yaşıyorum hala
Discord
Rexalest#0427

Siz TurboX kullandınız mı da kötü olduğunu düşünüyorsunuz? sormakla aynı şey şuan yaptığınız. MIUI arayüzü çok ağır ve sorunlu o yüzden.

Top Bottom