Neler Yeni

2. el araba almayın (Dolandırılacağınızın ispatını yazıyorum)

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
İlk sanayiye ugradigin da
Usta: Beyler yemek soyleyin abinize
330binde kaput tavan bagaj ve sağ taraf orijinal boyasız. Sol taraf 2 parça boya var. Genel motor durumu iyi hem sanayi hem exprertiz yapıldı. Almafan 1000km önce baskı balata alt takım motor yağı suyu motor soğutma elden geçirilmiş fatura mevcut.
Bana kalan kaportada 2-3 yer var boyanması gereken ve sol far orj ile değişmesi.
Ben ticaret ile ugraşmadığım için aile aracı olarak kullanıcam yeni evlendim sayılır. 50k masrafta çıksa hallederim sonuçta 0. Araba değil. Elim ayağım ülkenin geldiği şu şartlarda 280e bmw mercedess alınırken bana 2006 albea mahkum eden kim varsa sülalesini ........

eneskaya6

80+ Silver
330binde kaput tavan bagaj ve sağ taraf orijinal boyasız. Sol taraf 2 parça boya var. Genel motor durumu iyi hem sanayi hem exprertiz yapıldı. Almafan 1000km önce baskı balata alt takım motor yağı suyu motor soğutma elden geçirilmiş fatura mevcut.
Bana kalan kaportada 2-3 yer var boyanması gereken ve sol far orj ile değişmesi.
Ben ticaret ile ugraşmadığım için aile aracı olarak kullanıcam yeni evlendim sayılır. 50k masrafta çıksa hallederim sonuçta 0. Araba değil. Elim ayağım ülkenin geldiği şu şartlarda 280e bmw mercedess alınırken bana 2006 albea mahkum eden kim varsa sülalesini ........
Makarasina demistim hocam repligi eyvallah güle güle kullanin

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

280 bine mercedes bmw alırsın ama süremessin sorundan arızadan :D.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Makarasina demistim hocam repligi eyvallah güle güle kullanin
Biliyorum hacım genel durumu paylaştım sadece xd
Mesaj otomatik birleştirildi:

280 bine mercedes bmw alırsın ama süremessin sorundan arızadan :D.
Bakalım albea şuanlık iyi sevdirdi araba kendini bana yakıtı baya baya düşük allah ne verdiyse basıyorum ibre gene sabit xd

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Biliyorum hacım genel durumu paylaştım sadece xd
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bakalım albea şuanlık iyi sevdirdi araba kendini bana yakıtı baya baya düşük allah ne verdiyse basıyorum ibre gene sabit xd

Öyle yakıtı düşük, euro 4 multijet olduğundan en dertsiz versiyonu. Bi egrsine dikkat et, varsa DPF e dikkat et. Birde yağ konusunda iyi yağdan kaçınma güzel bakım yap tamamdır.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Öyle yakıtı düşük, euro 4 multijet olduğundan en dertsiz versiyonu. Bi egrsine dikkat et, varsa DPF e dikkat et. Birde yağ konusunda iyi yağdan kaçınma güzel bakım yap tamamdır.
Aynen öyle yağında suyundan antifiriznden parasına kaöınmıyorun neyse o

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Peki neden sağlam ikinci el araçlara almayın deyipte bor katkısı kaldırılsın demiyorsunuz. Çürükleri de silikonla macunla dolduruyorlar. O zaman silikonu macunu da piyasadan kaldırsınlar satışı yasaklansın. Hatta ikinci el araçların satışı da yasaklansın. Kullanıp çöpe atalım
ne alakası var silikonu macunu basit bir şekilde tespit edebiliyorsun ama dediklerim gizli ayıp yani tespit edemezsin. Bor katkısı önemli bir ürün eğer motor pert olmadan önce kullanıp motoru korursan motor ömrünü 500 bin km bile uzatabilirsin . Ama kötü amaçlı kullanılıyor yani ondan bahsediyoruz konuda

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İşte 50 km menzil iddia edip 30-35 km menzil yapabilen, maksimum 35 km yapabilen arabamsı yaratık.
İşte mevzuda bu ya. 100 bine aldığın tofaş bile 600lük gazla 300km yapıyor. Neredeyse 2 lira yakıyor. Yakıtlar uçmuş gitmiş
100 bine dediğin yaratık harici sıfır araba yok. İçine 2 kişi binemezsin bile. Ama ikinci el araç almayın diyor arkadaş.

O zaman gidip 6 bin km'de araç alma dostum. Zaten ikinci el araçlarda 6 bin kilometre yazan araçlardan uzak durmak gerekiyor. Onun dışında 30-40 bin kilometredeki araçtan ne istedin? Ayrıca sıfır araba mı var bandlarda?
km ile oynamak 10 dk sürüyor sen hala km ye inanıyorsan sana ne yazmamı bekliyorsunki ilkokul zihniyetini geçmeniz lazım herkes rüya aleminde

Top Bottom