Neler Yeni

2. EL İPHONE 15 PRO ALDIM

YunusEmre/07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Yunus Emre Kaplan
Selamlar yakın bir zaman 2. El iPhone 15 Pro 256 aldım 67 bin TL 21 ay garanti var Türkiye cihazı öncesinde YouTube üzerinde 2. El iPhone alırken dikkat edilmesi gereken tarzı videolara baktım ayarlardan her şeye baktım değişen parça yok daha önce iPhone 13 kullanıyordum sanki 13 daha iyi çekiyordu kafama çok fena taktım belki psikolojik olarak sürekli kameraya düşündüğüm için olabilir aramızda 15 Pro kullanıp bana yardımcı olabilecek biri var mı arka kamera ile başkasına kendimi fotoğraf çektiriyorum arkamdaki nesnelere ağaçlar yakınlaştırmış bulanık oluyor iPhone kamera ayalraırınada YouTube üzeinden vaktim sizce elimdeki 15 pro sarıp sıfır mı alsam

serwintes

80+ Silver
dogru da gene de sacma iş ypamışssın 5k daha versen 256lık sıfır alırdın

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
690
İsim
Ali
Ayarlardan tüm ayarları sıfırlayın.

Yok hala sorun var diyorsanız em yakın teknoloji marketine gidip kıyaslayın... Muhtemelen psikolojik bir durum. Bu arada 13 kullanmış birisi olarak gerçekten kamerası güzeldi. 11-12 ve 14 Proya nazaran tam f/p cihazıydı.

rrecko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Recep MARAŞ
3 ay önce 15 pro max almıştım, Açık alanda lte çekerken en ufak kapalı alana girince 3g'ye düşüyordu, bunu da santralden bağlantısını tamamen kesip öyle yapıyordu. 1 hafta sonra iade ettim. Şuan 13 kullanıyorum öyle bir sorun yok.

Top Bottom