Neler Yeni

2. El Iphone Alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre-Karaçoban
Xiaomi Note 8 Pro ya bakabilirsiniz gayet güzel fakat iPhone almak istersen kendi tercihin ben 2. El ve sistemi o kadar iyi olmamasına rağmen o kadar para vermezdim :)

Oğuzhan Yücel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Oğuzhan yücel
Öncelikle Selamın Aleyküm arkadaşlar. 2. El telefon alacağım. Hep iphone istemişimdir iphone 7 veya 6s alacağım sizce mantıklı mı veya daha iyi telefon bulabilir miyim?
2. El iphone almak çok riskli bir iş tandiktan alirken bile 3 kere düşün derim tavsiyem 0 telefon al

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yunus Emre Yeneroğlu
İphone kullanıyorum bence iphone alma kardeşim android özgürlüktür apk var en azından şarj desen iphone zaten çöp alma bence pişman olursun bunu iphoneden yazıyorum.

YUNUS29

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
YUNUS
dostun2 sene telefon alım satım ve tamır işi ile ugrastım banakalırsa andorıt telefonlar daha ıyı suanda Mİ NOT8 PRO kullanıyorum ve tavsıye ederım ve

emironder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emir Önder
2 defa 2. El iphone aldım biri 6 diğer 7 ikisi de canımdan bezdirdi. Telefon 5 aydır tamirde gözden çıkardım artık. İphone alacaksan sıfır al sıfırına bütçe yetmiyorsa alma ben üzüldüm sen üzülme ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Furkan çelik
Öncelikle Selamın Aleyküm arkadaşlar. 2. El telefon alacağım. Hep iphone istemişimdir iphone 7 veya 6s alacağım sizce mantıklı mı veya daha iyi telefon bulabilir miyim?
Teknolojik ürünlerde ikinci el önermiyorum açıkçası. Temiz ve güvenilir bulursan sana kalmış

ELECTUS

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,464
Üyeler
149,736
Son üye
himmetmuhammedk
Top Bottom