Neler Yeni

2. EL İŞLEMCİ AMD RYZEN 5 5500

Viers

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Adem Taş
İşlemci alacağım ama kararsız kaldım. Alacağım işlemci amd r5 5500 vatanda indirime giriyor ve 3160tl gibi fiyatlarda oluyor. 2. el bir buldum 2500tl 1 yıl garantisi varmış 4 aydır boşta duruyormuş işlemci itopyadan alınmış sizce almalı mıyım? 600tl daha ekleyip sıfır almak istiyorum ama 1 yıl garantisi var ve itopyadan alınma kutulu orijinal

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
483
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
2000e verirse al yoksa boşver bence

Viers

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Adem Taş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2000e verirse al yoksa boşver bence
az önce tekrar konuştum 1 kere takmış anakarta sonra işlemci değişmiş birdahada takmamış. kutusu faturası garantisi stok fan hepsiyle beraber verecekmiş. pazarlık yapacağım. çünkü 600tl daha verip 0 alırım daha iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Salih İdris Can
az önce tekrar konuştum 1 kere takmış anakarta sonra işlemci değişmiş birdahada takmamış. kutusu faturası garantisi stok fan hepsiyle beraber verecekmiş. pazarlık yapacağım. çünkü 600tl daha verip 0 alırım daha iyi
600tl daha verip sıfır almak mantıksız bu işlemci için adamla konuş sıkıntısı yoksa al gitsin işlemci kolay kolay bozulacak bir şey degil sıkıntı çıkarsa garantiye verirsin faturanın kimin adına olduğu önemli değil fatura olsun yeterli ıtopya her türlü desteği sağlıyor. 600 tl nde cebinde kalır başka ihtiyacına harcarsın.

Can...

80+ Platinum
İşlemci alacağım ama kararsız kaldım. Alacağım işlemci amd r5 5500 vatanda indirime giriyor ve 3160tl gibi fiyatlarda oluyor. 2. el bir buldum 2500tl 1 yıl garantisi varmış 4 aydır boşta duruyormuş işlemci itopyadan alınmış sizce almalı mıyım? 600tl daha ekleyip sıfır almak istiyorum ama 1 yıl garantisi var ve itopyadan alınma kutulu orijinal
Ben vereyim 1500e bozuk diye en son thh başvurdum çalışıyor dediler risk severim dersen vereyim yatıyor aylardır 6 7 ay garantili

Viers

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Adem Taş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
600tl daha verip sıfır almak mantıksız bu işlemci için adamla konuş sıkıntısı yoksa al gitsin işlemci kolay kolay bozulacak bir şey degil sıkıntı çıkarsa garantiye verirsin faturanın kimin adına olduğu önemli değil fatura olsun yeterli ıtopya her türlü desteği sağlıyor. 600 TL nde cebinde kalır başka ihtiyacına harcarsın
bencede. kedim var zaten gider kedime 600tl lik mama kum alırım 😅 yada macun alır macunları yenilerim pc nin.

Top Bottom