Neler Yeni

2. El ps 4 pro aldım ps açılmış bir şey olur mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Satılmış taha
Ps 4 pro aldım ve arka tarafın vidaları yok açılmış belli oluyor ama oyuna girip test ettim oyun oynadım sorun yoktu
1. Soru içinden herhangi bir şey alabilirler mi
2. Soru kolun sol joystick çalışmıyor
3. Soru oyun oynarken uçak motoru gibi çalışması normal mi

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Ps 4 pro aldım ve arka tarafın vidaları yok açılmış belli oluyor ama oyuna girip test ettim oyun oynadım sorun yoktu
1- hayır. Büyük ihtimalle temizlik için açılmıştır ama küçük bir ihtimal tamir görmüş olabilir.
2- burada sorduğun şey ne, bozuktur yani 😀
3- 7016 CUH kodu ise uçak gibi ses yapar, daha iyi seriler var onlar daha sessiz ama onlar da çok iyi diyemem Pro ların hepsi sesli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Satılmış taha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1- hayır. Büyük ihtimalle temizlik için açılmıştır ama küçük bir ihtimal tamir görmüş olabilir.
3- 7016 CUH kodu ise uçak gibi ses yapar, daha iyi seriler var onlar daha sessiz ama onlar da çok iyi diyemem Pro ların hepsi sesli.
Cuh 7216 CD de oyun vardı denemek için taktım gece gece uçak kaldırdım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mavi kol verdi kolun sol joystick yön tuşu altında bir defa dokunuyorsun habire yukarı basıyor

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,782
İsim
Mert Can Ergün

Mavi kol verdi kolun sol joystick yön tuşu altında bir defa dokunuyorsun habire yukarı basıyor
1691821055979.png

Dediğin yer mi

Bakım yaptıkları için açılmıştır adama sormadın arkası niye açık diye god of war gibi oyunda test etseydin makineyi menülerde her hangi kasma oluyor mu

LEFT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
LEFT
Belki donanımlar değişmiştir. Ben olsam içi açılmış konsol almam.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Drift sorunu deniyor ona, kısaca bozuk yani.

7216 normalde sessizdir ama PS4 Pro ların hepsi ağır oyunlarda sesli ya 😅

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yağız

uzun süre kullanımdan dolayıdır bir çok ps salonlarında da çoğu kolda aynı sorun var açıkçası 2016 da ps 4 aldım 2 kollu aktif şekilde kullanıyorum pek bir sorun yaşamadım birazcıkta sert kullanımdan dolayıda olabilir
ayrıca içinden bir şey almazlar bende içini açtım fan kısmını temizledim bu çok normal bir şey ama net bir şey denilemez tabii sana önerim sende içini aç toz durumunu kontrol et

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Satılmış taha
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ÇBakım yaptıkları için açılmıştır adama sormadın arkası niye açık diye god of war gibi oyunda test etseydin makineyi menülerde her hangi kasma oluyor mu
Adam kendi söyledi makine almadan önce oda bilmiyor ikinci el almış eğer oyun performansında sorun yoksa kullanacağım
Babamın evinde duruyor diyordu kendi Diyarbakır da asker arada bi izne gelince oynuyormuş 7300 TL + The last of us remaster oyunu verdi bu oyun ile test ettim 5 dk

Sıcaklık değerlerini nasıl görebilirim
Performansını nasıl anlarım

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Adam kendi söyledi makine almadan önce oda bilmiyor ikinci el almış eğer oyun performansında sorun yoksa kullanacağım
Babamın evinde duruyor diyordu kendi Diyarbakır da asker arada bi izne gelince oynuyormuş 7300 TL + The last of us remaster oyunu verdi bu oyun ile test ettim 5 dk

Sıcaklık değerlerini nasıl görebilirim
Performansını nasıl anlarım
TLOU Remastered bir de 4K açtıysan F16 ya döner makine normaldir, PS4 Pro kullanıcısıyım güncel oyunlar bile genelde o kadar zorlamıyor makineyi 😀

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Satılmış taha
TLOU Remastered bir de 4K açtıysan F16 ya döner makine normaldir, PS4 Pro kullanıcısıyım güncel oyunlar bile genelde o kadar zorlamıyor makineyi 😀
4k değil tv yok o kadar ilk başta f16 gibiydi sonra biraz daha sessizleşti ama fazla oynamadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Satılmış taha
TV nin desteklemesi gerekmiyor grafik ayarlarından ayar yapılıyor. Ayar yapmadıysan büyük ihtimalle 4K (1800P) 60FPS açılmıştır.
Biraz yardımcı olma imkanın var mı ps hakkında sıfır bilgi ile aldım pişman kalmak istemiyorum

Top Bottom