Neler Yeni

2.El Sistem Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

aLoNeDarK33

80+ Bronze
Arkadaşın dediği mantıklı geldi direkt etkileşimli olarak incelerim
hocam kusura bakma olabildiğince özetlemeye çalıştım ama 2.el biraz sıkıntılıdır ve her parça için farklı şeyleri öğrenmek kontrol etmek lağzım eğerki birşeyler alacaksanız yardımcı olabilirim (sadece ekran kartı alacam derseniz iyi bi kart için bakınırız yada işlemci lazımsa buluruz ve hepsi için neye bakmak lağzım onuda anlatırım)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Az önce baktım GET seçeneğini seçtim ve sadece 1 ürün çıktı 🤣🤣
sahibinden get ilanlarından %9 komisyon alıyor ve satıcılarda komisyonu kaptırmamak için get açmıyorlar ve sen bana parayı transfer et ben sana kargolayacam diyorlar ama ben şahsen ordaki kimseye güvenmiyorum

2mApoo

80+ Silver
Get ne oluyor tam olarak?
Ö1.JPG

QuatroV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Hamza bildiş
hocam kusura bakma olabildiğince özetlemeye çalıştım ama 2.el biraz sıkıntılıdır ve her parça için farklı şeyleri öğrenmek kontrol etmek lağzım eğerki birşeyler alacaksanız yardımcı olabilirim (sadece ekran kartı alacam derseniz iyi bi kart için bakınırız yada işlemci lazımsa buluruz ve hepsi için neye bakmak lağzım onuda anlatırım)

sahibinden get ilanlarından %9 komisyon alıyor ve satıcılarda komisyonu kaptırmamak için get açmıyorlar ve sen bana parayı transfer et ben sana kargolayacam diyorlar ama ben şahsen ordaki kimseye güvenmiyorum
Ben sistem alacağım monitör dahil bu ay sonu gibi bir zamanda alacağım

2mApoo

80+ Silver
Az önce baktım GET seçeneğini seçtim ve sadece 1 ürün çıktı 🤣🤣
Kankam kimse GET ile uğraşmak istemiyor. (özellikler dolandırıcılar)
SANA TAVSİYEM GET' İ KULLAN. (Ben yaklaşık 250 TL kaybettim sen etme)

2mApoo

80+ Silver

aLoNeDarK33

80+ Bronze
Ben sistem alacağım monitör dahil bu ay sonu gibi bir zamanda alacağım
ozaman önce parçaları belirle ardındanda parçaların temizini garantilisini seçer alırsın 2.elden

Bu riske değer mi ? Bilemiyorum. Ama sen bilirsin. ''Senin hayatın , senin karaların '' (güzel bir sözle bitirmek istedim. :) )
hocam satıcı direk sattığı fiyatı yazıyor ama sen istersen üstüne komisyonuda ekler ona göre biraz daha pahalı şekilde get ilanı açar sadece satıcıdan istemeniz lazım

2mApoo

80+ Silver
ozaman önce parçaları belirle ardındanda parçaların temizini garantilisini seçer alırsın 2.elden

hocam satıcı direk sattığı fiyatı yazıyor ama sen istersen üstüne komisyonuda ekler ona göre biraz daha pahalı şekilde get ilanı açar sadece satıcıdan istemeniz lazım
öylede olabilir mantıklı. (1000 IQ :) )

aLoNeDarK33

80+ Bronze
öylede olabilir mantıklı. (1000 IQ :) )
zaten oradaki nerdeyse her satıcı öyle yapıyor o yüzden sizinde bilginiz olsun diye söyleyeyim dedim , sadece satıcıdan get açmasını istemek yeterli

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Satıcının güvenilir olması, aynı veya benzer ürünü daha ucuza satan olması, kazığa satanlara dikkat edilmesi gerekir.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Minimum 20 DK Furmark yeter.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,609
Üyeler
140,671