Neler Yeni

2.EL SİSTEM NE GİBİ SIKINTILAR OLABİLİR?

omer_34

80+ Silver

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Fiyat çok uygun.

ReyMysterio619

80+ Bronze
Bad sector yaptırdığımda nasıl bir sonuç gelmesi lazım hiç bilmiyorum. Birkaç kırmızılık tam bir sorun olur mu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyat çok uygun.
Bu bir sorun olabilir mi fiyatı uygun diye korkuyorum açıkcası.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Bad sector yaptırdığımda nasıl bir sonuç gelmesi lazım hiç bilmiyorum. Birkaç kırmızılık tam bir sorun olur mu.

Bu bir sorun olabilir mi fiyatı uygun diye korkuyorum açıkcası.
Testlerini yap bişey olmaz hocam

ReyMysterio619

80+ Bronze
Testlerini yap bişey olmaz hocam
Hocam ilk defa 2. El PC işine giriyorum çekincelerim var biraz. Bu güne kadar laptop kullandığım için aldığım zaman neleri indireceğim, biostan ne ayarlar yapmam lazım onları dahi bilmiyorum. Ama forumdaki arkadaşlara sora sora yaparız umarım.

1500 Liraya RX 580 bulunuyor zaten. Yanına ne koyuyorlarda 6K oluyor. DDR4, RX 6600'lü sistemler zaten 8-9K civarıına satılıyor
Hocam ben de biliyorum fiyatların normal olmadığını da bu bana satan arkadaş onalrın arasında çok ucuza geldiği için konuyu açma gereği duydum.

MPienaar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mazlum Pınar
Hocam ilk defa 2. El PC işine giriyorum çekincelerim var biraz. Bu güne kadar laptop kullandığım için aldığım zaman neleri indireceğim, biostan ne ayarlar yapmam lazım onları dahi bilmiyorum. Ama forumdaki arkadaşlara sora sora yaparız umarım.

Hocam ben de biliyorum fiyatların normal olmadığını da bu bana satan arkadaş onalrın arasında çok ucuza geldiği için konuyu açma gereği duydum.

Parçaları tek tek araştırıp karşılaştırma yaptın mı sistemi ne kadara yapabiliyorsun diye? Bence almadan önce onu da yap için rahat etsin. Eğer ki başa baş oluyorsa al veya 100-200 lira pahalı geliyorsa yine al ama arada 500-1000 fark varsa sakın alma onunla işlemcini değiştirirsin.

ReyMysterio619

80+ Bronze
Parçaları tek tek araştırıp karşılaştırma yaptın mı sistemi ne kadara yapabiliyorsun diye? Bence almadan önce onu da yap için rahat etsin. Eğer ki başa baş oluyorsa al veya 100-200 lira pahalı geliyorsa yine al ama arada 500-1000 fark varsa sakın alma onunla işlemcini değiştirirsin.
Bakayım hocam da ucuza geleceğini sanmıyorum. Bir de hepsi toplu bir sistemde olunca değerler daha net olur diye direk sistem almayı düşündüm.

MPienaar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mazlum Pınar
Bakayım hocam da ucuza geleceğini sanmıyorum. Bir de hepsi toplu bir sistemde olunca değerler daha net olur diye direk sistem almayı düşündüm.

Bence sen yine de karşılaştırmanı yap ama pazarlık payı da ekle en ucuz bulduğun parçalara. Mesela Kart buldun 1000 ise 900-950 say illaki indirimli alırsın parçaları. Hepsine tek tek bak ve hesapla bakalım.

Hocam abartin isterseniz dolar olmuş 26 TL

1500-1700 arası aynı ekran kartı alınabiliyor. Oradaki hangi parçalar o kadar pahalı da 4000'e neyle tamamlayacaksın hesaplamasını yapar mısın bana?

ReyMysterio619

80+ Bronze
Bence sen yine de karşılaştırmanı yap ama pazarlık payı da ekle en ucuz bulduğun parçalara. Mesela Kart buldun 1000 ise 900-950 say illaki indirimli alırsın parçaları. Hepsine tek tek bak ve hesapla bakalım.

1500-1700 arası aynı ekran kartı alınabiliyor. Oradaki hangi parçalar o kadar pahalı da 4000'e neyle tamamlayacaksın hesaplamasını yapar mısın bana?
Hocam araştırdım 4000 civarı tutuyor ama sadece kasa. Pazarlık payı da koydum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
907,064
Üyeler
140,760
Son üye
Burak.aep