Neler Yeni

Yardım 2. El sıvı soğutucu alınır mı ?

Cofffee

80+
Bütçe
600
Merhabalar sistem sun zamanlarda biraz fazla ısınıyor termal macun 6 aylık termal macundan olmadığını düşünüyorum ve oc de yapmayı istediğim için sıvı soğutma almaya karar verdim ama 2. el mi alsam sıfır mı karar vermedim sizin düşünceleriniz nelerdir sizce 2. el alınır mı ?

Bitcoin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Alınır niye alınmasın. Alınır.

Kerem1963

80+ Bronze
Bütçe yetse bile 240 almam 120 olanı kasanın egzoz çıkışına takıcam üst tarafa kedi her gün 6 saat yatıyor fan performan vermez
O zaman çok daha kaliteli bı hava soğutma al
Yada fp olarak snowman T6 ultra + arctic mx4 çek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçe yetse bile 240 almam 120 olanı kasanın egzoz çıkışına takıcam üst tarafa kedi her gün 6 saat yatıyor fan performan vermez
Paranda cebinde kalmış olur

Bide bir şey dicem kedinin orda ne işi var 😄 eğer müsaitsen kedinin fotosunu atabilirmisin kasanın üstündeyken

Cofffee

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bide bir şey dicem kedinin orda ne işi var 😄 eğer müsaitsen kedinin fotosunu atabilirmisin kasanın üstündeyken
Yok kedi uykusu gelince oraya geçip uyuyor saatlerce tabi alttan sıcak hava geldiği için oh mis 😄

Hava soğutucular da bir kaç teste baktım daha sıcak görünüyor

Kerem1963

80+ Bronze
Yok kedi uykusu gelince oraya geçip uyuyor saatlerce tabi alttan sıcak hava geldiği için oh mis 😄

Hava soğutucular da bir kaç teste baktım daha sıcak görünüyor
Aman aman bı fark olacağını sanmıyorum

Cofffee

80+
Arctic Freezer 34 e de bı bak oda sıvı soğutmalar kadar kaliteli ve iyi sogutur

Ayrıca bu butceler de sıvı soğutma değilde hava soğutma tercih etmen daha iyi olur 240mm olsa iyi olurduda 120mm diyorsun
Hiç fena görünmüyor ama hala sıvı soğutucu düşünüyorum Kule tipi soğutucular bir acayip duruyor benim gözümde sanki kasanın içinde apartman varmış gibi :D

Kerem1963

80+ Bronze
Hiç fena görünmüyor ama hala sıvı soğutucu düşünüyorum Kule tipi soğutucular bir acayip duruyor benim gözümde sanki kasanın içinde apartman varmış gibi :D
Bilmiyorum tercih senin ben olsam arctic Freezer 34 alırdım bide yanına mastergel pro yada arctic mx4

Bilmiyorum tercih senin ben olsam arctic Freezer 34 alırdım bide yanına mastergel pro yada arctic mx4
Gerçi yanında gelen termal maçında fena değildir bı hava soğutmaya 500 lira verdikten sonra

Top Bottom