Neler Yeni

2. el XFX Radeon RX 6700 XT SWFT 12GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı Kaç lira eder ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Yasin
Bütçe
10000
Arkadaşlar 4 ay önce aldığım hazır sistem ile başlıkta belirttiğim ekran kartı gelmişti, sadece CS GO ve Hunt Showdown oynadım günlük birkaç saat performansından memnunum fakat yeni çıkan cihazlar beni cezbediyor, yavaş yavaş parçalarımı yükselttim ve sonunda sıra ekran kartına geldi.
  • XFX Radeon RX 6700 XT Speedster SWFT 12GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı
  • 4 sadece 4 ay kullandım, Kutu Fatura Garantisi var Sinerjiden alındı, sizce kaç lira eder ilanlara koyacağım, rica ediyorum empati kurarak ve gerçekci yorumlar yapalım, sizden gelenlere göre fiyat vereceğim.

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Yasin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam sıfır fiyatla yarı yarıya fiyat verilmesinin bir sebebi var mı acaba, tutulmuyor mu bu kart, ben Hunt Showdown oyununda tam 200 FPS alıyorum ultrada, bence bu kart çok iyi bir kart, bir sebebi var mı bu kadar ucuz rakam vermenizin cidden meraktan soruyorum.

Fizikl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Efkan Ege Ergün
Hocam sıfır fiyatla yarı yarıya fiyat verilmesinin bir sebebi var mı acaba, tutulmuyor mu bu kart, ben Hunt Showdown oyununda tam 200 FPS alıyorum ultrada, bence bu kart çok iyi bir kart, bir sebebi var mı bu kadar ucuz rakam vermenizin cidden meraktan soruyorum.
Hocam çünkü 2. Elde genelde rx6700xt ler bu fiyata isterseniz açıp sahibindene bakın hatta aynı modeli 5600tl ye bile koyan var eğer siz ben 0 fiyatına yakın 8-9k ya ilan açayım derseniz bile o fiyata alıcı bulamazsınız

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum
piyasasi bu civarlarda, 7k civarina koy sen satilmazsa dusur

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
6000 TL ye aynı şekilde garantili hazır sistem çıkma olanlar satıldı. Daha ucuza garantisiz tepe modellerde bulabiliyoruz. 5750 TL civarına. 7k dan satılacağını pek düşünmüyorum şahsen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Yasin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben bunu elden 10 bine verecektim bugün, tam rakam öğrenmek için buraya geldim, ben o zaman bunu soran komşuma veriyorum hocam 10 bine, 😅 bide geldim bir sorayım kazık yemiyim diyorum, hemen sallıyorum şuan söküyorum kartı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben bunu elden 10 bine verecektim bugün, tam rakam öğrenmek için buraya geldim, ben o zaman bunu soran komşuma veriyorum hocam 10 bine, 😅 bide geldim bir sorayım kazık yemiyim diyorum, hemen sallıyorum şuan söküyorum kartı.
Güncelleme, arkadaşlar ben kartı verdim şimdi parasını aldım, alan kişi komşum, sıfırı 12 lira civarı baktım biraz 10 bine helalleşelim dedi aldı gitti. Teşekkürler yardımlarınız için 🙏

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,475
Üyeler
149,737
Son üye
hayatyeterikadaraci
Top Bottom