Neler Yeni

Yardım 2 SSD GÖRMÜYOR 1 TANESİNİ GÖRÜYOR #asushyperm.2x16cardv2 #anakart

Toxpox

80+ Gold
En İyi Cevap
32
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,742
İsim
Toxpox
Anladığım kadarı ile RAID yapılmadan direk kullanılabiliyor fakat boot edilmiyor yani Windows falan kuramıyorsunuz (v1 için yapılan anlatımlarda. v2 için geçerli mi bilemiyorum). Üründe sorun olma ihtimalini düşünüyorum çünkü normal kullanım için tak çalıştır mantığı ile çalışıyor sanırım. Bilemiyorum çok fazla bir şey de bulamadım :(.

s84n78hm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
MURAT KOÇ
Anladığım kadarı ile RAID yapılmadan direk kullanılabiliyor fakat boot edilmiyor yani Windows falan kuramıyorsunuz (v1 için yapılan anlatımlarda. v2 için geçerli mi bilemiyorum). Üründe sorun olma ihtimalini düşünüyorum çünkü normal kullanım için tak çalıştır mantığı ile çalışıyor sanırım. Bilemiyorum çok fazla bir şey de bulamadım :(.
acaba videoda tak çalıştır mantıgı ile ama bide intel vroc olmasımı gerekiyor simdi bir şey deneyecem vroc indirim onu kuracam birşeye deneyecem büyük ihtimal anakart nesli önemli benimki biraz eski bide sagol yardımcı oldugun için diger arkadaşta yardımıcı oldu oda sagolsun birşeyler bulursanız önerin

Toxpox

80+ Gold
En İyi Cevap
32
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,742
İsim
Toxpox
acaba videoda tak çalıştır mantıgı ile ama bide intel vroc olmasımı gerekiyor simdi bir şey deneyecem vroc indirim onu kuracam birşeye deneyecem büyük ihtimal anakart nesli önemli benimki biraz eski bide sagol yardımcı oldugun için diger arkadaşta yardımıcı oldu oda sagolsun birşeyler bulursanız önerin
VROC için sanırım sadece X299 platformları destekleniyor. Deneyin yine de.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Sedat Deniz
kanka senin sıkıntı 2 ssd ye sahipsin ve asus hyper m.2 x16 card v2 adında bir adaptor alarak 2 ssd yi de oraya takmışsın fakat bilgisayar sadece 1 ssd yi kullanıma açıyor diğer ssd kullanılmıyor yanlış mıyım ?
hocam sorunu cozebıldınmı aynı sorunu yasıorum suann

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,199
Üyeler
149,339
Son üye
Jrockyy
Top Bottom