Neler Yeni

2. Tur Genel Seçim Anketi

SİZCE 2. TUR SEÇİM SONUCU NE OLUR?

• Oy kullanan toplam üye
    109
  • Anket kapatıldı .

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yusuf Eroğlu
İttifaklar kuruldu. Seçime sayılı günler kaldı. Sizce kim bu seçimi kazanır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek Bilgi : Ümit Özdağ bugün Kemal Kılıçdaroğlu ile anlaştıklarını ve 2. Tur seçimlerinde kendisini destekleyeceklerini açıkladı.

Son düzenleme:

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yusuf Eroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

melidoas6

80+ Silver
Yabancı basın ve yapılan analizlere göre kazanacak kişi belli. Diğer adayın kazanması küçük bir mucize diye adlandırılıyor

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yusuf Eroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yabancı basın ve yapılan analizlere göre kazanacak kişi belli. Diğer adayın kazanması küçük bir mucize diye adlandırılıyor
Oy vermeye gitmeyen seçmen sayısı 8 milyon civarı kim bu seçmeni sandığa taşırsa seçimi alacak gözüyle bakılıyor. Ama RTE nin kazanma ihtimalide oldukça yüksek.

melidoas6

80+ Silver
Oy vermeye gitmeyen seçmen sayısı 8 milyon civarı kim bu seçmeni sandığa taşırsa seçimi alacak gözüyle bakılıyor. Ama RTE nin kazanma ihtimalide oldukça yüksek.
Akrabalarım var ilk turda gitmedi bu turda da gitmeyecekler... Her seçimde yaklaşık 6-7 milyon kişi oy vermiyor yanlışım varsa düzelt beni. Bu seçmenleri 2 haftada iki tarafında ikna edebileceği zannetmiyorum oğanın ve özdağın seçmeni ne kadar sandığa gider orasını bilemiyorum. Şahsen benim umudum yok hiçbir şey adına.

Komera

80+
Kim kazanır bilmiyoru ama bu seçimin kazananı %1 oyu olmayıpta 37 tane milletvekilliği kapan yancı partiler.

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Berke
RTE ye oy verecek olan kişilerden birisi bunu alıntılayıp yazsın lütfen neden oy vereceğini merak ediyorum. Linç falan etmicem

Top Bottom