Neler Yeni

2 Ücretli Haber Yazarı Alınacaktır.

OnlyEmreks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Emre kara
16 yaşındayım yazılım ile ilgileniyorum ayrıyeten diksiyonumuda iyi tutmaya çalışıyorum. Sosyal medyayı iyi bildigimi düşünüyorum , insanların ne gibi haberleri ve başlıkları ilginç bulacağını bildiğimi düşünüyorum. Uzun yıllar da bu ailenin içinde olmak isterim...

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Yaşı 6 ay ile kaçırıyorum ama diğer şartları karşılıyorum. Eğer bir sorun olmaz ise aday olmak isterim. Daha önce freelance olarak çalıştım, tecrübeliyim, kendi siteme de teknoloji hakkında yazılar yazıyorum.
Birinci maddeye uyuyorum. Kendi sitemi de Wordpress üzerinden kurdum. Az çok bilgim var.
İkinci maddeyi de yapabileceğime inanıyorum.
Mesajlarımı da inceleyebilirsiniz, profil mesajları olmadıkça hata yapmam. Profil mesajlarında "kasıtlı" bir şekilde eğlenme amaçlı yapıyorum.
Günlük 3 haber yazabilirim, zaten farklı sitelerde de freelance olarak uzun makaleler yazmıştım.
2006'lıyım sorun olmaz ise adayım.

Son düzenleme:

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
1) wordpress kullanımı zor değil diye biliyorum ama bilgim yok maalesef
2) yapay zeka alanını çok yakından takip ediyorum, yabancı haber kaynaklarından teknoloji ile ilgili haberleri alıp yazabilirim.
(Sonda başka bir önerim olacak okursan sevinirim)
3) imla kuralı kolay
4)günde 3 haber çok fakat ücret karşılığı olmazsa yani gönüllülük esaslı yazmaya hazırım (sebebini sonda açıklayacağım)
5) 18 yaşındayım
Benim önerim ise şu : bence forumda haber yazısı yayınlayanlara böyle teklif gönderilse ve iyi etkileşim alan haber yazıları da nın ana sitesine alınsa çok iyi olur.
Ben ücret karşılığında değil gönüllülük esaslı olarak yapmak isterim.
İlgi alanlarım : yapay zeka, bilgisayar bilimi, sağlık(tıp okuduğum için bilgim var) .
Önceden yazmış olduğum amatör haber yazıları mevcut forumda
https://forum.donanimarsivi.com/konu/mansur-yavas-twitche-basliyor.320311/
https://forum.donanimarsivi.com/konu/burry-soprano-serbest.319305/

Son düzenleme:

Tryian

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Mustafa Çalışkan
Merhaba,
Öğrenciyim boş zamanım oldukça fazla, bu boşa kalan fazla zamanda 3 haber yazabileceğimi düşünüyorum. Teknolojiye meraklıyım, teknolojiye olan bilgimi geliştirmek için öğrenme kaynağım olarak resmi makaleleri baz alıyorum. Maddelerin uygunluk seviyesini de aşağıda belirttim, seçilirsem benim için hobi kaynağı olur ve zamanımı buna ayırmaktan memnun olurum.
1-Wordpress kullanımını bilmek: Daha önce üzerinde kendimi geliştirmeye çalıştım, ara yüzünü ve nasıl işlediğini az çok biliyorum fakat tabii ki de "tam hakim" değilim. Kendimi geliştirebilirim.
2- Güncel ve heyecan uyandıracak haberler yazmak: Teknolojiye olan merakım oldukça fazla, insanların teknolojiye olan merakı da dönemden döneme değişse de hangi konuya merak ve heyecan duyacaklarını kestirmek fazla zor değil.
4- Günlük min 3 haber yazacak: Boş zamanım oldukça fazla ve boş zamanlarımda teknolojiyle ilgilenmek benim için bir hobi, teknolojik alanda haber yazmak ise seçilir isem benim için ek bir hobi daha olur ve yazmakta sıkıntı çekmem.
5- 16 yaş ve üzeri: 17 yaşındayım, 18'e gireceğim.

NOT: Yukarıda teknoloji ile ilgili konuları baz aldım, haberin ne konularla ilgili yazılacağı ile ilgili bir bilgim yoktur. Teknoloji ile ilgilenmek benim için bir hobi ve bunu yapabilirim. Haber içerikleri birçok konuyu (spor, gündem(teknoloji hariç), sağlık vb..) barındırırsa bu benim için hobi olmaktan çıkar ve zorlanırım. Bu yüzden sadece teknoloji için madde yazdım.

Muti

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,776
İsim
Onur Muti
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar, Apu sistemler, birazcık da gamepedler
Instagram
İg: @0nnurrr
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199119862888/
Discord
Muti#0817
1) Wordpress kullanmayı bilmiyorum ama öğrenebilirim.
2) Normalde de güncel durumları takip ederim eğer seçilirsem daha yakından takip edebilirim.
3) İmla kurallarına oldukça uyuyorum denilebilir.
4) Elimden geldiği kadar haber yazmaya çalışırım eğer gündem bol ise 5 habere kadar yazabileceğimi düşünüyorum.
5) 15 yaşındayım ama kasım ayında 16 olacağım.
Allah'ın emri peygamberin kavliyle bu işe talibim 🤭

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Mehmet salih ay
Arkadaşlar merhabalar bu duyuruyu ilk önce forumdan yapmak istedim ve haber sitemizin yayın akışını arttırmak kaliteyi biraz daha yukarı çekmek için 2 ücretli haber yazarı alacağız.

Aradığımız kriterler;
1- Wordpress kullanımını bilmek
2- Güncel ve heyecan uyandıracak haberler yazmak
3- İmla kurallarına uymak
4- Günlük min 3 haber yazacak.
5- 16 yaş ve üzeri

Bu kriterlere uyan arkadaşlar yorumlarda başvuru da bulunabilir. İş gidişatı ve ücret yapacağımız ufak bir DC mülakatı ile seçilen arkadaşlara özel olarak iletilecek.
Adayım

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,149
İsim
Musa
Wordpress kullanmayı tam olarak bilmiyorum ama eğer iş olursa kesinlikle detaylı şekilde öğrenebilirim.
Her gün onlarca güncel, teknolojik ve merak uyandıran haberler yazabilirim.
İmla kurallarına oldukça hakimim.
Yaşım 21.

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Mehmet salih ay

Beren

80+ Gold
Yaşı 6 ay ile kaçırıyorum. Ama diğer şartları karşılıyorum. Eğer bir sorun olmaz ise aday olmak isterim. Daha önce freelance olarak çalıştım, tecrübeliyim, kendi siteme de teknoloji hakkında yazılar yazıyorum.
Bağlaç ile cümleye başlanmaz. Bu hatadan anlıyoruz ki yazım kurallarına hakim değilsin. Elendin!

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Mehmet salih ay
daha önce bir site açmaya çalıştım bu sırada wp kullanma şansım olmuştu
imla kurallarına sadece konularda özen göstermiyorum ama gösteririm wordpress kullanımı açısından kendimi geliştirebilirim yaş 16 birkaç ay sonra 17 olacağım

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,862
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Dediğiniz tüm kriterler bende mevcut ancak elimdeki bilgisayarımla başarılı olacağımı sanmıyorum. :(

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Wordpress kullanmayı bilmiyorum, gerisi okey sanırım ya. Onu da öğrenirim.

syroxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Alper Tan
Abdullah Abi selamlar umarım iyisindir kolay gelsin,

Yaklaşık olarak 4 aydır Makale Yazarlığı yapmaktayım. Çeşitli güncel haber sitelerinde çalıştım. 5-6 adet site istersen iletebilirim. Buralarda günlük 20-25 tane haber çıkartıyordum. Yani günlük minimum 3 adet haberi kelime sayısına göre nasıl istersen çıkartabilirim.
Wordpress kullanmayı iyi oranda biliyorum. Yazdığım içerikleri kendim girebilirim.
İmla kuralları, özgün ve SEO içerikli bir şekilde uyarak çıkartabilirim haberleri.
Yaşım da fazlasıyla tutuyor 19'a giriyorum. Hiçbir sorun yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,534
Üyeler
141,309
Son üye
experting
Top Bottom