Neler Yeni

20.000 TL Bilgisayar Tavsiyesi.

GokhanKus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gökhan Kuş
Bütçe
20000
Bütçem max 20 bindir. Sadece kasa için bu bütçeyi belirledim. Önerilerinizi bekliyorum. Toplama/hazır farketmez hatta ikinci el bile alabilirim.

CFK’

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Cefika

GokhanKus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gökhan Kuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başka bir arkadaşa daha atmıştım göz atabilirsin. İkinci elde daha iyi şeyler bulunabilir.

Daha uyguna var?

CFK’

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Cefika

Daha uyguna var?
Aynısı zaten düzenlenmiş hali hocam :)
12400F + Gskill ram + Vento kasa FSP psu + Wd Blue ssd yüksetlmesi yapılmış hali ile güzeldi. Onun harici gamebooster kasa ile önermem zaten :D

asko56

80+ Bronze
merhaba bu arada bu sistemde i5 alınıyor ise hava sogutma almak şart i5 ler ısınıyor fazlaca

GokhanKus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gökhan Kuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu bütçeye ikinci el ne alabilirim?

asko56

80+ Bronze
Bu bütçeye ikinci el ne alabilirim?
2.el alacagın sistemler kötü ver kullanılmıs ürün olur bu sistem iyi ama ryzen 5600 de alsan sogutucu şart i5 de alsan şart üstüne sistemi oyun üzerine kuruyor isen 1 tb ssd şart artık

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mustafa
2.el alacagın sistemler kötü ver kullanılmıs ürün olur bu sistem iyi ama ryzen 5600 de alsan sogutucu şart i5 de alsan şart üstüne sistemi oyun üzerine kuruyor isen 1 tb ssd şart artık
Kıstayız idare edelir yaza kadar parasını biriktirsin yazın alsın bence hem dogalgaz faturası az gelir malum işlemci yanıyor ev bi isininir:D

asko56

80+ Bronze
Kıstayız idare edelir yaza kadar parasını biriktirsin yazın alsın bence hem dogalgaz faturası az gelir malum işlemci yanıyor ev bi isininir:D
ülkede enflasyon olmasa dolar sabit kalsa haklısın ama öyle bir dünya yok

GokhanKus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gökhan Kuş
Hocam benim linkte attığımı alsam nasıl olur? Yoksa daha iyileri düşer mi beklemeli miyim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yoksa 2 bin fazla verip CFK hocamın attiginimi alayım sizce

asko56

80+ Bronze
Hocam benim linkte attığımı alsam nasıl olur? Yoksa daha iyileri düşer mi beklemeli miyim?
ben olsam ddr4 tabanlı bir sistemde kesinlikle intel almam

1.sebep anakart hurda olucagu için i7-i9 takamayacaksın elindeki ile devam ediceksin

2.ilerisi için güncelleme olmayacak

3. 2.elde intel işlemciler ateş pahası

ryzen de düzgün bir b550 anakartlı ryzen 5600 sistem configre eder isen ileride 5800x3d ye kadar yolu var üstüne amd durmuyor anakarta hala destek verip 5700x3d çıkarıyor ben ddr4 e para yatırıcak isem ryzen den şaşmazdım

1. 2.elde işlemci bol fiyatlar uygun

2. 2.el de elden çıkarası daha kolay

3. anakarta bios destegi chipset destegi devam ediyor

4. işlemci yelpazesi geniş

GokhanKus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gökhan Kuş
ben olsam ddr4 tabanlı bir sistemde kesinlikle intel almam

1.sebep anakart hurda olucagu için i7-i9 takamayacaksın elindeki ile devam ediceksin

2.ilerisi için güncelleme olmayacak

3. 2.elde intel işlemciler ateş pahası

ryzen de düzgün bir b550 anakartlı ryzen 5600 sistem configre eder isen ileride 5800x3d ye kadar yolu var üstüne amd durmuyor anakarta hala destek verip 5700x3d çıkarıyor ben ddr4 e para yatırıcak isem ryzen den şaşmazdım

1. 2.elde işlemci bol fiyatlar uygun

2. 2.el de elden çıkarası daha kolay

3. anakarta bios destegi chipset destegi devam ediyor

4. işlemci yelpazesi geniş
Hocam o zaman ne almamı önerirsiniz? Link atabilme şansınız var mı? Tam detaylı bilmiyorum da. Bu arada 1 sene civarı kullanacağım sadece bilgisayarı ondan sonra satacağım

asko56

80+ Bronze
Hocam o zaman ne almamı önerirsiniz? Link atabilme şansınız var mı? Tam detaylı bilmiyorum da. Bu arada 1 sene civarı kullanacağım sadece bilgisayarı ondan sonra satacağım
1 sene kullanıp satacak iseniz linkteki ürünü ssd yi 1 tb yükseltip alın uzun süreli bir kullanım olmayacak sonuçta
Mesaj otomatik birleştirildi:

hiçbir şeye dokunma ssd yi good ram 1 tb yap

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,792
Üyeler
141,190
Son üye
merich.rc