Neler Yeni

20-30 liraya Windows 10 pro

soyluadam

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,850
İsim
Okan Aslantaș
20 TL verip key almakta bence hiçbir sorun yok internetteki cogu satis yapan site de zaten yorumlari acik birakiyor guvenmeyen gidip yorumlari okusun anlarlar yada alacagi siteyi sikayetvarda arastirsin sorun olmaz bence bende daha once aldim kullaniyorum sorunsuz

soyluadam

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Hocam nedir bu dalaşma ücretsiz aktif etmeyle 20 liraya alınıp aktif etme arasında en ufak fark yok boşuna insanlara laf atmaya çalışmayın
Yukarıda ben farkını yazmışım dostum kesinlikle güvenli değildir cmd den kod ile aktifleştirme. Bu konu çok uzadı ana konunun dışına çıkmaya başladı ben yazacağımı yazdım bu konu hakkında.
Bilgisiz olanlarıda engelliyorum ne kadar anlatsan boş çünkü.

F1Pet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mert
Merhaba hocam;

50 TL ile satış yapabilirim.
ben çok araştırdım 8-10 - 15-20 TL olanlar google' da arattığın zaman çıkıyor.

bende ürünlerde hiç bir sıkıntı yoktur. tek tek kontrol edip. kullanıcılarıma veriyorum. değerlendirmek istersen yardımcı olurum.
Hocam teklifiniz için teşekkür ederim. Düşüneceğim. İnşallah en yakın sürede bilgisayarım teslim edilecek o zaman tekrar düşünürüm. Tekrardan teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yukarıda ben farkını yazmışım dostum kesinlikle güvenli değildir cmd den kod ile aktifleştirme. Bu konu çok uzadı ana konunun dışına çıkmaya başladı ben yazacağımı yazdım bu konu hakkında.
cmd'den herhangi bir işlem yapmam açıkçası. Sanırım yapacağım en iyi şey sizin attığınız siteden veya başka bir siteden key alıp kullanmak olucak.
Çok teşekkür ederim.

soyluadam

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Hocam teklifiniz için teşekkür ederim. Düşüneceğim. İnşallah en yakın sürede bilgisayarım teslim edilecek o zaman tekrar düşünürüm. Tekrardan teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

cmd'den herhangi bir işlem yapmam açıkçası. Sanırım yapacağım en iyi şey sizin attığınız siteden veya başka bir siteden key alıp kullanmak olucak.
Çok teşekkür ederim.
Rica ederim dostum en mantıklısı cidden bu olur yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

canberkus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Canberk Ferik
İyi günler yaklaşık 2 ay önce yazılımbudur sitesinden windows 10 pro lisans key aldım, kullandığım süre boyunca herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Güvenlik açısından bir probleme yol açıyor mu orasını bilemiyorum.

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Cmd yi bilmiyorum ancak ücretsiz aktif etmenin başka yolları var boşuna milleti engellemeyin

soyluadam

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Top Bottom