Neler Yeni

200 TL dolandırılmak için fazla bi para mı

ValarMorghulish

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
MCA
Kardeşim 200ü katla su ile beraber yut daha çok keyif alırsın. Bedava peynir fare kapanında olur. İnstada eğitim satanlar ve amazon dropshipping verenler aynı kafa.

DeathPit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Metehan Gelleci
dolandırılmaktan hoşlaşıyorsanız, bir tüketici olarak dolandırılmak benim gıdam, kazık yemeden yapamıyorum diyorsanız. buyrunuz.
O kadarda abartmayalımda biraz enayiyimdir diyelim çabuk güvenirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardeşim 200ü katla su ile beraber yut daha çok keyif alırsın. Bedava peynir fare kapanında olur. İnstada eğitim satanlar ve amazon dropshipping verenler aynı kafa.
dropshipping eğitimi almaktan daha manatıklı geldi şuan dediğiniz neyse zaten bugün alcaksan 150 diyince falan bi kendime geldim diyebiliriz çokta ucuza kazıklanmak olmaz

yvzsvn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
yavuz seven
Gençler şimdi ben biriyle konuşuyorum bi kaç gündür bu panel işleriyle uğraşan birisi kendisi neyse sordum hani internetten para kazanmayla ilgili bir bilgin var mı diye falan o da bana dedi ki 200 e bitcoin hesabı satıyorum içinde 20000 var diye evet evet biliyorum 20000 lik hesabı 200 e vericeğine kendi yatırsın bana versinde olabilir ama ne bileyim onlada konuşalı oldu biraz trust wallet tan hesabını veriyim ordan çekersin falan dedide ne bileyim umut fakirin ekmeğidir derler ya o hesap
kanka ya direkt dolandırır ya da yasa dışı yaptığı olayı yasal paraya çevirmek için yapıyordur bunu. güvenme bence 2 ihtimal var ya dolandırılırsın, ya da parayı cidden verir ama o para helal vara değildir. bence 2 çıkış da mantıklı değil.

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,105
İsim
Semih
Lafa bak bende 200k dan fazla var uğraşmak istemiyorum o yüzden satmaya çalışıyorum.

Kanka dolandırıcı olduğunu sana ispatlıyım mı.
Adama 12 TL teklif et gene verecek

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Umut fakirin ekmeğiymiş.. Seninki keşke fakirlik olsa. Yazardım da uyarı almaya gerek yok. Kullanın şu kafanızı. Ya da boşver gönder 200 lira nasıl kullanacağını öğreteyim.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,148
İsim
Hacı
Kimse kimseye bedava 20K vermez.

DeathPit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Metehan Gelleci
kanka ya direkt dolandırır ya da yasa dışı yaptığı olayı yasal paraya çevirmek için yapıyordur bunu. güvenme bence 2 ihtimal var ya dolandırılırsın, ya da parayı cidden verir ama o para helal vara değildir. bence 2 çıkış da mantıklı değil.
Gidecek para hadi belki geri gelirde yasa dışı bir şeyse çok sıkıntı alırım başıma zaten salladım gitti

Lafa bak bende 200k dan fazla var uğraşmak istemiyorum o yüzden satmaya çalışıyorum.

Kanka dolandırıcı olduğunu sana ispatlıyım mı.
Adama 12 TL teklif et gene verecek
Yok valla en son 50 ye kadar indirdim pazarlıkla diyo ki iyi madem 50 yi şimdi at 100 ü parayı çekince atarsın dolandırıcıyım diye söyletmek için baya uğraştımda nafile

Umut fakirin ekmeğiymiş.. Seninki keşke fakirlik olsa. Yazardım da uyarı almaya gerek yok. Kullanın şu kafanızı. Ya da boşver gönder 200 lira nasıl kullanacağını öğreteyim.
Puhahahahaha hocam sen hayırdır bu agresiflik falan tanımadığın etmediğin insanlara saygıyla yaklaşmayı ben mi öğretcem şimdi uyarı alırmışmışta para harcamasınıda bi siz biliyonuz zaten

Kimse kimseye bedava 20K vermez.
E yani hocam

12tl versem ben gene üzülürdüm 1tl kafi
1 TL de çok hocam bugün beni dolandıran benden aldığı özgüvenle daha çok kişiyi dolandırmaya falan çalışır gerek yok

200 lira gönderirsen cevap veririm.
Hemen hocam yollayın bi iban güvenilir birine benziyosunuz siz bi sıkıntı olmaz gibi

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Senin harcamayı bilmediğin kesin. Açtığın konudan belli mantıksız biri olduğun. Millet dalgaya alınca da ağlama hemen.

DeathPit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Metehan Gelleci
Senin harcamayı bilmediğin kesin. Açtığın konudan belli mantıksız biri olduğun. Millet dalgaya alınca da ağlama hemen.
Puhahahahahahahahaha ne toxic bi insansın sen Allah çevrendekilere sabır versin anlama kapasitenin olmayışı zaten konu başlığını anlayamamandan kaynaklı millet dalgaya alsın zaten gül geç kasma dalgaya alanlada eğlendik zaten toxic kişiliğini başka yerde göster.

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Emre Altun
Sen bana 200 TL at şimdi sana hemen 1000 atiyim hemen. Para fazla geldi bana dağıtıyorum hayrına.

Top Bottom