Neler Yeni

2000 TL altı Mouse Önerisi

Hydra*

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berat
tamamdır peki VXE V1 SE'nin siyah hali veya VXE V1'in siyah hali stokları ne zaman gelir bi bilginiz var mıdır
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde 2K hz için dongle gerekiyor mu ve cihaz şarjlı mı pilli mi şarjlıysa tek şarjda ne kadar gidiyor cevaplarsanız çok mutlu olurum hocam
SE Modelini alma bence Biraz daha ekleyerek VXE R1 Modelini al yada daha üstünü
cihaz type-c kablosuyla birlikte geliyor, çok kısa bir sürede şarj oluyor, full dolum yaptığımda 1-1.5 hafta gidiyor benim

Son düzenleme:

liluzivert

80+ Bronze
tamamdır peki VXE V1 SE'nin siyah hali veya VXE V1'in siyah hali stokları ne zaman gelir bi bilginiz var mıdır

birde 2K hz için dongle gerekiyor mu ve cihaz şarjlı mı pilli mi şarjlıysa tek şarjda ne kadar gidiyor cevaplarsanız çok mutlu olurum hocam
bilmiyorum hiç gelmeyedebilir yeni gümrük yasaları ve döviz kuru nedeniyle gelsede daha pahalı olur

şarjlı

wtka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
can
Logitech G402 kullanıyorum ve elim 17 x 10 cm boyutlarında. Bu yüzden, elime uygun ve palm tutuş stiline göre ergonomik bir mouse arıyorum.

Seçeceğim mouse'un tanınmış bir markaya ait olmasını, kronik arıza sorunlarının olmamasını istiyorum. Driver desteği sunması da benim için önemli bir kriter.

Ayrıca, mouse'un yurt içinde kolayca bulunabilmesi ve Fortnite gibi hızlı refleks gerektiren oyunlar için uygun olması gerekiyor. Bu özelliklere sahip önerilerinizi bekliyorum.
steel series aerox 5

eymen0910

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eymen Işıktaş
hepinize cevaplarınız için çok teşekkür ederim ben biraz daha araştırdım razer deathadder v3 almaya karar verdim ama bi tekrar danışmak istiyorum forumlarda kimse kronik sorunu olmadığını söylemiş kötü bir yanı varsa belirtirseniz çok memnun olurum

Top Bottom