Neler Yeni

2000 TL'ye Bu Sistem Alınır Mı?

Joanaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Emre B
Merhaba, bütçem çok çok kısıtlı 60 HZ 5 MS VGA bir monitörüm var, taksitle kredi kartından alacağım için 2. el vs. yapamıyorum, hazır sistem almak zorundayım. Oynayacağım oyunlar CS:GO, Dota2, VALORANT gibi oyunlar. Bu sistem benim için yeterli olur mu?

ardaozdemir2772

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
mehmet arda ozdemir
apu sistem toplayabilirseniz öyle yapın apu sistemlerle ilgili bilgim yok

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,979
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
SSD iyi değil. PSU hakkında bilgi yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Metin Egemen Kayra
Instagram
m.egemen35
Steam
MetinEgemen35
Twitter
MetinEgemen35
Discord
MetinEgemen35#0702
(Konu Dışı: Sahibinden.com da "get" sistemini kullanan satıcılardan ürün alırken kredi kartı kullanabilirsiniz 2. el ürünler satıyorlar. Ayrıca gayet güvenilir. Aşağıya get sisteminin nasıl çalıştığını anlatan bir yazıyı bırakıyorum.)

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,979
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

Xesha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Can Kocatürk
Merhaba, bütçem çok çok kısıtlı 60 HZ 5 MS VGA bir monitörüm var, taksitle kredi kartından alacağım için 2. el vs. yapamıyorum, hazır sistem almak zorundayım. Oynayacağım oyunlar CS:GO, Dota2, VALORANT gibi oyunlar. Bu sistem benim için yeterli olur mu?

İşlemciden çıkan stok fanı kullanırsanız diğer parçalara o parayı sağlayıp daha iyi parçalar koyabilirsiniz. Sizin için araştırmaya başlıyorum. :D

Emre_Arslan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
yunus emre

yetmez 2. el uzay kasa bir sstem toplaya bilirsiniz donanım arşivi kanalında bulunuyor hemde apu değil ekran kartlı

Joanaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Emre B
İşlemciden çıkan stok fanı kullanırsanız diğer parçalara o parayı sağlayıp daha iyi parçalar koyabilirsiniz. Sizin için araştırmaya başlıyorum. :D
Teşekkürler hocam :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

(Konu Dışı: Sahibinden.com da "get" sistemini kullanan satıcılardan ürün alırken kredi kartı kullanabilirsiniz 2. el ürünler satıyorlar. Ayrıca gayet güvenilir. Aşağıya get sisteminin nasıl çalıştığını anlatan bir yazıyı bırakıyorum.)
Hocam sahibinden letgodan daha kötü bir yer, baktım evet ama gerçekten alınabilecek bir sistem yok

Xesha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Can Kocatürk
Teşekkürler hocam :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam sahibinden letgodan daha kötü bir yer, baktım evet ama gerçekten alınabilecek bir sistem yok
Dostum bazı parçaları 2. el den alırsan iyi bir sistem kurabilirsin ancak 0 istiyorum ben diyorsan bu zamanda 2k ya zor csgo valo oynarsın. :D :)

Necrowolf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Halil İbrahim ürel
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,253