Neler Yeni

2021 3. Çeyrekte sıfırı alınmaması gereken telefonlar

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bataryası performans kaybediyor derken ?
4000 mah gücünü tam veremiyor kısa sürede batarya verimi düşüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütün giriş seviyesi cihazlar alınmaz.

Kesinlikle alınmaması gereken orta seviye cihazlar ise :
Samsung Galaxy A21s
Samsung Galaxy A32
Huawei P40 Lite
Xiaomi Redmi 9T
Casper Via X20
Vestel Venüs V40
Oppo A52
Techno Pova
Samsung Galaxy A51
Hocam redmi 9 t aldım jiroskop sorunu var ve NFC yok ama performans olarak iyi ben beğendim

525346

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
mr.esat
İlgilendiği Kategoriler
Counter Strike: Global Offensive
Kusura bakma da bomboş konu olmuş. Telefondan oyun oynama rezilliğine katlanacak adam gitsin para versin parası ile rezil olsun. Yok PUBG performansı kötü yok kamerası iyi değil, A10'a da alınmaz demişsin mega komik. 2. Eli 1.100 lira olan bir telefon, fiyatına göre de mükemmel. Bir telefona da 4-5 milyar veren benim gözümde sazanın tekidir kimse kusura bakmasın.

Gloxy

80+ Bronze

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,783
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Listeye A21S'te ekle. Kullanıyorum, instagramda bile donuyor.
Bence note 8 fiyatı bandında en iyi telefonlar birisi.

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,102
İsim
Mert Metshi
Kusura bakma da bomboş konu olmuş. Telefondan oyun oynama rezilliğine katlanacak adam gitsin para versin parası ile rezil olsun. Yok PUBG performansı kötü yok kamerası iyi değil, A10'a da alınmaz demişsin mega komik. 2. Eli 1.100 lira olan bir telefon, fiyatına göre de mükemmel. Bir telefona da 4-5 milyar veren benim gözümde sazanın tekidir kimse kusura bakmasın.
A10 mu kullanıyorsunuz hocam?

Gloxy

80+ Bronze

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
1100 TL ye 2. eli var ben sıfır alma dedim nerenle okuyorsun konuyu? Ve para kolay kazanılmıyor kimse o telefonlara para vermemeli (sıfırı)

Büyük ihtimalle çünkü kimse kullandığı telefona toz kondurmaz.

Listeye A21S'te ekle. Kullanıyorum, instagramda bile donuyor.
Bence note 8 fiyatı bandında en iyi telefonlar birisi.
İkincisine ekleyeceğim

F/P ürün ama arkadaşa göre ÇÖP 😄
Yazılım sorun değil ise iş görür çöp demedim?
Note 8 eskidi ve android almayacak ve arayüz güncellemesi de almayacak, peki niye güncelleme almayacak bir telefon tercih edilsin ?

Gloxy

80+ Bronze

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,783
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
1100 TL ye 2. eli var ben sıfır alma dedim nerenle okuyorsun konuyu? Ve para kolay kazanılmıyor kimse o telefonlara para vermemeli (sıfırı)

İkincisine ekleyeceğim

Note 8 eskidi ve android almayacak ve arayüz güncellemesi de almayacak, peki niye güncelleme almayacak bir telefon tercih edilsin ?
O fiyata daha iyisi olmadığı için.

Gloxy

80+ Bronze
Android güncellemesi almaması bir sorun. Bataryası değil. Ayrıca hala F/P ürünü bunu değiştirmez.
Telefonun ön kamerası daha iyi olabilirdi ve flash eklenebilirdi. Wi-fi kronik sorunu var.
Doğru problemleri söylememize kimse laf etmez.

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
hocam note 8 o kadar kötü değil aslında ağır oyunlarda kullandım bataryası desek abim gün boyu telefonda gece şarj ediyor sabah 10-11 akşam 9-10 a kadar telefonda takılıyor sosyal medyada v.b bence bataryası çoh iyi (telefonlar hakkında pek bi bilgim yok ama bol bol abimin note 8 gün boyu bataryası dayanıyor

525346

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
mr.esat
İlgilendiği Kategoriler
Counter Strike: Global Offensive
J7 Prime kullanıyorum.
A10 kullandığımı senden öğrendim.
Neden boş söyleyeyim mi? En az 64 GB Rom'a, 4 GB Ram'e, SD 662'ye sahip olmalı demenden boş. Bu dediğin özellikteki telefon Allah bilir kaç milyar. Normal bir kullanıcı tarayıcıda kasmasın, tek tük çerez oyun oynatsın, 720P video açsın, sosyal medyada rahat gezsin ister. Bu dediğin özellikler telefondan leş oyunlar oynayanlar için.

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
J7 Prime kullanıyorum.

A10 kullandığımı senden öğrendim.

Neden boş söyleyeyim mi? En az 64 GB Rom'a, 4 GB Ram'e, SD 662'ye sahip olmalı demenden boş. Bu dediğin özellikteki telefon Allah bilir kaç milyar. Normal bir kullanıcı tarayıcıda kasmasın, tek tük çerez oyun oynatsın, 720P video açsın, sosyal medyada rahat gezsin ister. Bu dediğin özellikler telefondan leş oyunlar oynayanlar için.
Dediğim özellikteki telefonlar 2400 TL den başlıyor ve sosyal medyada a10 daki çip ile çok rahat gezemez söyleyeyim çünkü ben kullandım.

Top Bottom