Neler Yeni

2022 yılında Samsung S20 FE 128 gb almak mantıklı mıdır?

Alkameturkes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Alkame
Arkadaşlar merhaba Samsung s20 FE modelli telefonu almayı düşünüyorum sizce 2022 yılında almak mantıklı mıdır?
Kullanan arkadaşlar telefondan memnun musunuz? Ben sosyal medya için alacağım telefonu.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Arkadaşlar merhaba Samsung s20 FE modelli telefonu almayı düşünüyorum sizce 2022 yılında almak mantıklı mıdır?
Kullanan arkadaşlar telefondan memnun musunuz? Ben sosyal medya için alacağım telefonu.
Bence mantıklı değil vereceğiniz bütçe az değil neticede 2 seneyi geçen modellere fazla bir bütçe vermek kişiden kişiye göre değişir.

Daeso HD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Necati Taha Zıvlak
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Hakkında Her Şey
Ben kullanıyorum 8 9 aydır yeni versiyonu var bende snapdragonlu aşırı memnunum ısınma sorunu yok normal kullanımda %100 şarj 1.5 2 gün rahat gidiyor kamerası sensörü vs çok kaliteli ekranı 120hz yağ gibi akıyor ama sosyal medya özellikle insta için alıyosan sürekli foto video atarım diyorsan bence iphone al hem foto hem video kalitesini düşürüyor androidde çözümü var mı bilmiyorum ben çok kullanmıyorum zaten. Bir de ben aldığımda 5k civarıydı şuan ne durumda bilmiyorum şuanki fiyatına göre ve büçeye göre alternatifleriyle de karşılaştırılabilir.

Alkameturkes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Alkame
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben kullanıyorum 8 9 aydır yeni versiyonu var bende snapdragonlu aşırı memnunum ısınma sorunu yok normal kullanımda %100 şarj 1.5 2 gün rahat gidiyor kamerası sensörü vs çok kaliteli ekranı 120hz yağ gibi akıyor ama sosyal medya özellikle insta için alıyosan sürekli foto video atarım diyorsan bence iphone al hem foto hem video kalitesini düşürüyor androidde çözümü var mı bilmiyorum ben çok kullanmıyorum zaten. Bir de ben aldığımda 5k civarıydı şuan ne durumda bilmiyorum şuanki fiyatına göre ve büçeye göre alternatifleriyle de karşılaştırılabilir.
Teşekkür ederim fotoğrafla oyunla işim yok yarın almayı düşünüyorum hayırlısı artık

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Ben o alınmaz bu alınmaz demiyorum. En azından bütçe olarak az buz bir miktardan söz edilmiyor 2 sene önceki modeli almakta telefonu alıp almamak kişiye kalmış bir olay olarak dile getirdim. Alırsın 1 sene sonra güncelleme gelmez ee neden aldın derler o zaman.. Zaten dediği model upgrade yapılıp tekrar piyasaya sürüldü geçen sene.

Bütçe ortalama olarak 10.000₺ den bahsediyor iken biraz daha güncel model olmasından yanayım.
Bu belirttiğim döngu kişiden kişiye değişir gider 15.000₺ verir 4 sene önceki modeli de alır.

alınmaz alma demedim..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,806
Üyeler
141,634
Son üye
emrx
Top Bottom