Neler Yeni

2024 de oyun videoları tutar mı?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,987
İsim
uwu
Kanalım: Mevlüt Can Toy

Modlu mc'yi pc kaldırmıyor. 1.8 sürüm oynayabiliyorum sadece.
hocam o 23 dk lık videoyu kimse izlemez 1/2 dk lık video lar ve bol short atacaksın ama önce tiktok ve instada biraz ünlenmen lazım

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,001
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Coma recut çektim tutmadı. Emily wants to play çektim tutmadı. İndie de tutmuyor korku oyunu da. Sonra bütün videolarımı sildim.
maalesef bu oyunları insanlar zaten daha önce gördüğünden ilgilerini çekmez ytnin önüne attığı kişilerde tıklamadığından algoritmada öne çıkamaz buda videonun tutmaması demek gündemde olan oyunları kendi açınla oynayıp tepkilerine insanlar tıklar eder başlıklarına yada thumbnaillarına. bence sistem dizene kadar sabit bir oyunun yayıncısı ol. arada indie oyun vs at sistemi yenileyince de belirli bir kitle oluştuysa eğer o kitleye durumu açıklarsın belirli bir plan hazırlarsın. video içeriği konusunda ona göre video atarsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam o 23 dk lık videoyu kimse izlemez 1/2 dk lık video lar ve bol short atacaksın ama önce tiktok ve instada biraz ünlenmen lazım
kesinlikle 23 dk gibi uzun süre videolar eskisi gibi revaçta değil insanların dikkat süresi düştü çünkü o videoyu iki parta bölüp 10/10 dakika olacak şekilde atılabilir anca yoksa tutmaz şuanda ünlü çoğu kişi bile 10 dk üstü videoyu nadir çıkarıyor (oyun tarafında konsept gereği)

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,987
İsim
uwu
ayrıca videonu izleyenler video nun yarısını yada daha fazlasını izliyor ise öne çıkıyor

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,115
İsim
Halit Efe Kaplan
Kanalım: Mevlüt Can Toy

Modlu mc'yi pc kaldırmıyor. 1.8 sürüm oynayabiliyorum sadece.
o zaman zor mecburen bır sermaye kurman lazım bence yazın bır ıse gır yenı bır pc al ekıpmanlar al oyle basla

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Merhaba arkadaşlar,
2024 de oyun videoları tutar mı? Düşük sistemim var. Tutarsa ne gibi videolar tutar?
Çok oyun kanalı açıp kapatmış biri olarak tutmaz diyorum eğer çok ünlü sevilen biri değilse veya mizahı iyi olan izleyenleri eğlendirebilicek veya çok farklı bir tarzın yoksa aşırı zor ve düşük sistemle çok çok daha zor izleyici kalite bekliyor. ( Oyunla ilgili bir şey paylaşmak istiyorsan Oyun gameplayi paylaşabilirsin içerik üretenler için veya izlemek isteyenler için iyi olabilir. )

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,001
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Çok oyun kanalı açıp kapatmış biri olarak tutmaz diyorum eğer çok ünlü sevilen biri değilse veya mizahı iyi olan izleyenleri eğlendirebilicek veya çok farklı bir tarzın yoksa aşırı zor ve düşük sistemle çok çok daha zor izleyici kalite bekliyor.
Kesinlikle eskiden 2016 zamanı kaliteden ziyade tepkiler muhabbetler çok daha fazla izleniyordu şimdilerde bir iş haline geldiğinden kalite aranır duruma geldi üstte yazdıklarımın yanında

o zaman zor mecburen bır sermaye kurman lazım bence yazın bır ıse gır yenı bır pc al ekıpmanlar al oyle basla
Temiz ses veren bir mikrofonu olsun ekipman tarafında yeterli geri kalan parayı sisteme gömmeli (webcamli video çekmeyecekse eğer webcamli çekecekse iyide bir kamera lazım)

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Can
maalesef bu oyunları insanlar zaten daha önce gördüğünden ilgilerini çekmez ytnin önüne attığı kişilerde tıklamadığından algoritmada öne çıkamaz buda videonun tutmaması demek gündemde olan oyunları kendi açınla oynayıp tepkilerine insanlar tıklar eder başlıklarına yada thumbnaillarına. bence sistem dizene kadar sabit bir oyunun yayıncısı ol. arada indie oyun vs at sistemi yenileyince de belirli bir kitle oluştuysa eğer o kitleye durumu açıklarsın belirli bir plan hazırlarsın. video içeriği konusunda ona göre video atarsın.

kesinlikle 23 dk gibi uzun süre videolar eskisi gibi revaçta değil insanların dikkat süresi düştü çünkü o videoyu iki parta bölüp 10/10 dakika olacak şekilde atılabilir anca yoksa tutmaz şuanda ünlü çoğu kişi bile 10 dk üstü videoyu nadir çıkarıyor (oyun tarafında konsept gereği)
Thumbnail hazırlama konusunda profesyonel değilim. Kes yapıştır yazı yaz tarzında hazırlıyorum. Gündem deki oyunları bilmiyorum.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Kesinlikle eskiden 2016 zamanı kaliteden ziyade tepkiler muhabbetler çok daha fazla izleniyordu şimdilerde bir iş haline geldiğinden kalite aranır duruma geldi üstte yazdıklarımın yanında

Temiz ses veren bir mikrofonu olsun ekipman tarafında yeterli geri kalan parayı sisteme gömmeli (webcamli video çekmeyecekse eğer webcamli çekecekse iyide bir kamera lazım)
Kesinlikle o zamanlarda sıf insanların sohbeti ve arkadaşlarla toplaşıp oynadığı oyunlar için izliyorduk başka hiç bir şey değil

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,001
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Kesinlikle o zamanlarda sıf insanların sohbeti ve arkadaşlarla toplaşıp oynadığı oyunlar için izliyorduk başka hiç bir şey değil
Aynı şekildeydi bizimde eski samimi youtube tr kalmadı maalesef yurtdışı bu konuda daha iyi halde adamlar profesyonel iş çıkarmanın yanında eğlence dozunuda iyi tutturuyorlar

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Can
Hocalarım oyun videosu tutmaz diyorsunuz o halde hiç uğraşmayıp para biriktirip toplama pc alayım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
134
Bu dünyada fanı olabileceğim tek şey BERSERK'tir
İsim
F.M.
Ben de shorts kanalı açmayı düşünüyorum birden fazla online oyun oynuyorum ve gün içinde çok epic moment çıkıyor kız valo shors videolarından bin kat iyi videolar çıkar yani

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,001
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Thumbnail hazırlama konusunda profesyonel değilim. Kes yapıştır yazı yaz tarzında hazırlıyorum. Gündem deki oyunları bilmiyorum.
Thumbnaili çok basit olup sırf konuşması oynadığı oyuna tepkisi ve kalitesi sayesinde yükselen insanları görmüşlüğüm var mesela hugola csgo global videosuyla ünlü oldu adam tarz değiştirdi ama kalitesini dahada arttırdı bir tarza takılı kalma tabi değiştiğinde her şey iyi olacak diye bir şey yok enes batur değiştirdi mesela düştü sonra yeni tarzında kalitesizleşti etraftan çalmaya başladı daha özgün tepkileri fikirleri gitti

Hocalarım oyun videosu tutmaz diyorsunuz o halde hiç uğraşmayıp para biriktirip toplama pc alayım.
Pc aldıktan sonra online oyunların youtuberlığını yapabilirsin tiktok bu konuda iyi etkileşim sağlıyor öneririm youtube tarafına gene odak devam etmek istiyorsan eğer uzun bir serüven bekliyor 3 sene yapıp sevilmeyede bilirsin çok fazla ufak kitleylede devam edebilirsin yada 2 ayda bir şekilde patlayıp ünlüde olabilirsin şans ve zaman birde kalite gösterir bunu

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Can
Thumbnaili çok basit olup sırf konuşması oynadığı oyuna tepkisi ve kalitesi sayesinde yükselen insanları görmüşlüğüm var mesela hugola csgo global videosuyla ünlü oldu adam tarz değiştirdi ama kalitesini dahada arttırdı bir tarza takılı kalma tabi değiştiğinde her şey iyi olacak diye bir şey yok enes batur değiştirdi mesela düştü sonra yeni tarzında kalitesizleşti etraftan çalmaya başladı daha özgün tepkileri fikirleri gitti

Pc aldıktan sonra online oyunların youtuberlığını yapabilirsin tiktok bu konuda iyi etkileşim sağlıyor öneririm youtube tarafına gene odak devam etmek istiyorsan eğer uzun bir serüven bekliyor 3 sene yapıp sevilmeyede bilirsin çok fazla ufak kitleylede devam edebilirsin yada 2 ayda bir şekilde patlayıp ünlüde olabilirsin şans ve zaman birde kalite gösterir bunu
Hocam konu dışı olacak ama masaüstü mü tavsiye edersin laptop mu? Ailem masaüstünün modası geçti diyor. Çok kablo kaplar felan falan diyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,508
Üyeler
156,345
Son üye
dvre
Top Bottom