Neler Yeni

2024 de oyun videoları tutar mı?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,001
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam konu dışı olacak ama masaüstü mü tavsiye edersin laptop mu? Ailem masaüstünün modası geçti diyor. Çok kablo kaplar felan falan diyor.
Kişisel bir durum aslında bu derseniz ben kablo karmaşasını düzenleyebilirim ayrıca daha az paraya daha çok performans istiyorum o zaman masaüstü derim ancak dersenizki bende az kablo olsun heryerde işimi görsün ve harici monitör alma ihtiyacı duymayayım o zaman laptop alırsınız ancak alacağınız laptopta daha fazla paraya aynı performansı alabilirsiniz örneğin masaüstünde 4070 alabiliyorken laptopta 4060 falan alabilirsiniz o mantık

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Can
Kişisel bir durum aslında bu derseniz ben kablo karmaşasını düzenleyebilirim ayrıca daha az paraya daha çok performans istiyorum o zaman masaüstü derim ancak dersenizki bende az kablo olsun heryerde işimi görsün ve harici monitör alma ihtiyacı duymayayım o zaman laptop alırsınız ancak alacağınız laptopta daha fazla paraya aynı performansı alabilirsiniz örneğin masaüstünde 4070 alabiliyorken laptopta 4060 falan alabilirsiniz o mantık
RTX 4060 lı laptoplar pahalı 50 bin lira.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,001
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,001
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Laptopa monitor bağlanmaz mı chati okuyabilmek için.
Bağlanır gördüğün gibi hdmi yuvası var laptopun
1716922570076.png

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Can
maalesef bu oyunları insanlar zaten daha önce gördüğünden ilgilerini çekmez ytnin önüne attığı kişilerde tıklamadığından algoritmada öne çıkamaz buda videonun tutmaması demek gündemde olan oyunları kendi açınla oynayıp tepkilerine insanlar tıklar eder başlıklarına yada thumbnaillarına. bence sistem dizene kadar sabit bir oyunun yayıncısı ol. arada indie oyun vs at sistemi yenileyince de belirli bir kitle oluştuysa eğer o kitleye durumu açıklarsın belirli bir plan hazırlarsın. video içeriği konusunda ona göre video atarsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kesinlikle 23 dk gibi uzun süre videolar eskisi gibi revaçta değil insanların dikkat süresi düştü çünkü o videoyu iki parta bölüp 10/10 dakika olacak şekilde atılabilir anca yoksa tutmaz şuanda ünlü çoğu kişi bile 10 dk üstü videoyu nadir çıkarıyor (oyun tarafında konsept gereği)
İndie oyun tavsiye eder misin?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,001
İsim
Emre
Discord
necromancerr

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Can

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,001
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Dead cells ve subnautica sevmiyorum ama mad games tycoon bakacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başka biliyor musun?
Stardew valley olabilir
çok indie gibi değil ama
ori serisi olabilir hollow knight diyebilirim
Hades II nin türkçe içeriklerini çekebilirsin
(videoları çok uzun tutmamaya bak tavsiyemdir 1 saat kayıt alıyosan bile onu kesip biçip düzgün bir şekilde 10 dk ya indir

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Can
Stardew valley olabilir
çok indie gibi değil ama
ori serisi olabilir hollow knight diyebilirim
Hades II nin türkçe içeriklerini çekebilirsin
(videoları çok uzun tutmamaya bak tavsiyemdir 1 saat kayıt alıyosan bile onu kesip biçip düzgün bir şekilde 10 dk ya indir
Stardew valley çöktü obs studio açarken pikseller birbirine girdi bir daha açılmadı. Hocam Hack&Slash oyunlar bana hitap etmiyor. Platform oyunları felan sevmiyorum.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,001
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Stardew valley çöktü obs studio açarken pikseller birbirine girdi bir daha açılmadı. Hocam Hack&Slash oyunlar bana hitap etmiyor. Platform oyunları felan sevmiyorum.
Hades II Rogue like tarzda hack&slash öğeleri barındırsada kısmi yerlerde asıl türü rogue like
Pile up var kütüphaneye atmıştım çerezlik olarak türk yapımı hem

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Can
Hades II Rogue like tarzda hack&slash öğeleri barındırsada kısmi yerlerde asıl türü rogue like
Pile up var kütüphaneye atmıştım çerezlik olarak türk yapımı hem
Söylediğiniz oyunların kitlesi var mıdır? RimWorld felan mı çeksem? Shorts atmalı mıyım?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,001
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Söylediğiniz oyunların kitlesi var mıdır? RimWorld felan mı çeksem? Shorts atmalı mıyım?
Rimworldu şahsen ilk defa duydum indie tarafına çok ilgim olmadığından Hades II yeni çıktı kitlesi olucaktır muhtemelen pile up çerezlik denenebilir 1-2 video tutarsa devam edersin emin değilim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,509
Üyeler
156,345
Son üye
dvre
Top Bottom