Neler Yeni

Yardım 2024 Egea Parlaklık Sorunu

Golf 4 R32

80+ Silver
2024 Egea sedan lounge modeli için söylüyorum. Far açıldığı zaman ortadaki tablet ekranın parlaklığını kısıyor. Bu herkeste böyle mi yoksa bizim araçta mı sorun var?

Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Mert YÜKSEL
2024 Egea sedan lounge modeli için söylüyorum. Far açıldığı zaman ortadaki tablet ekranın parlaklığını kısıyor. Bu herkeste böyle mi yoksa bizim araçta mı sorun var?
Gece sürüş güvenliği için yapılan bir işlem. Hatta ayarlardan mümkün olduğunca parlaklığı kısmanı öneririm :)

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Kadir
Gece farları açtığın zaman otomatik ekranın parlaklığını kısıyor hem gözünü almıyor hemde rahatsız etmiyor hem de tasarruf etmiş oluyor

Golf 4 R32

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gece farları açtığın zaman otomatik ekranın parlaklığını kısıyor hem gözünü almıyor hemde rahatsız etmiyor hem de tasarruf etmiş oluyor
parlaklığın kısılmasını istemiyorum açıkçası. farları otomatikte kullanıyoruz gündüz tünele girince far açıp parlaklığı kısıyor. tünelden çıkınca aydınlığı algılaması 10-15sn sürdüğü için ekran parlaklığı kısık kalıyor o süre boyunca.

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Kadir
parlaklığın kısılmasını istemiyorum açıkçası. farları otomatikte kullanıyoruz gündüz tünele girince far açıp parlaklığı kısıyor. tünelden çıkınca aydınlığı algılaması 10-15sn sürdüğü için ekran parlaklığı kısık kalıyor o süre boyunca.
Cihaz ayarlarını tamamen kurcalayıp bulabilirsin yoksa da egea dan beklediğimiz şeyler

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,062
İsim
Berk
Aracın çektiği güç artınca parlaklığı kısması normal, milletin bunu tasarım konsepti dahilinde ele alması ayrı bir ironi

Top Bottom