Neler Yeni

2070 MAX Q Tam verimli çalışmıyor

Nkly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ulaş
Merhaba Öncellikle Acer Predator Helios 300 kullanıyorum Bilgisayarda kısacası 2070 max q tek slot 16gb 3200mhz ram ve i7-10750H bulunmakta şu sıralar ciddi bir sorun yaşıyorum ekran kartım oyunlarda ve bazı programlarda ciddi anlamda kendini kısıyor yada tam anlamıyla çalışmıyor kullanım anlamında %90 ın üstüne çok ama çok nadir çıkıyor ortalama %80 85 civarlarında çalışıyor hatta bazı düşük sistem isteyen oyunlarda ve programlarda bu durum %40ı bile görüyor internette araştırmama rağmen bu sorunu yaşayan çok fazla kişi bulamadım aynı zamanda teknik servisi aradığım zaman ekran kartı driverlarından kaynaklı olabiliceğini driverleri silip tekrar yüklemem gerektiğini söylediler söylediklerini yapmama rağmen hala bi faydasını göremedim üstüne laptop a format atıp herşeyi 0 dan tekrardan kurduğumda ise gene aynı sorun ile karşılaştım bazı insanlarla görüştüğümde bu sorunun tek slot ram dan kaynaklı olduğunu dual e geçince sorunun düzeleceğini söylediler ama laptopu alalı 1 ay oluyor ve bu sorunu şuana kadar hiç yaşamadım yeni yeni yaşamaya başlıyorum herhangi bir bilginiz varsa lütfen yardımcı olurmusunuz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,237
Üyeler
140,622
Son üye
lineaxena
Top Bottom