Neler Yeni

20K Bilgisayar Toplama Tavsi̇yesi̇

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,134
İsim
Ömer
Aynen olabilir
Monitör 3k fln yeterli olur mu fark eder mi çok anlamıyorum uyumlarını
Soğutucu,ram de extra eklenmeli mi gerekir mi ki
İşlemci olarak en düşük 5600 altı olmaz ztn darboğaz olur onunda stok soğutucusu yetmiyor bi yere kadar onun için almalısın ama bütçem çıkmaz diyorsan 1 2 ay o şekildede kullanabilirsin ramde 16 alir sonradan artırabilirsın ama bi zaman 16 işini görür bide paylaşılan sisteme göre mesela 40k sistem çıkartıyorlar ama sistem içi 500gb ssd var 13k sistem çıkartıyorlar 1tb ssd koyuyorlar geçipte hayvan kadar para verip 8gb vram li bi kart almak mantıksız olur bence en azından 16 baya işini görür

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Muhammet Yasin Eymen
İşlemci olarak en düşük 5600 altı olmaz ztn darboğaz olur onunda stok soğutucusu yetmiyor bi yere kadar onun için almalısın ama bütçem çıkmaz diyorsan 1 2 ay o şekildede kullanabilirsin ramde 16 alir sonradan artırabilirsın ama bi zaman 16 işini görür bide paylaşılan sisteme göre mesela 40k sistem çıkartıyorlar ama sistem içi 500gb ssd var 13k sistem çıkartıyorlar 1tb ssd koyuyorlar geçipte hayvan kadar para verip 8gb vram li bi kart almak mantıksız olur bence en azından 16 baya işini görür
Eyvallah
16 çıksın bide o zaman bakalım
Umarım uygun fiyata çıkar🥲
Toplam hepsini 25k fln olursa iyi olur

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,134
İsim
Ömer
Eyvallah
16 çıksın bide o zaman bakalım
Umarım uygun fiyata çıkar🥲
Toplam hepsini 25k fln olursa iyi olur
O kadar olursa bende almayı düşünüyorum fazla olsa ztn çoğu kimsenin alıcağını zannetmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Muhammet Yasin Eymen
Bu nasıl, farkları nelerdir

Top Bottom