Neler Yeni

2200TL EBA için toplama sistem tavsiyesi! (Full set 3000TL!) Toxin EBA (Kasım 2020) (1 Dolar 7,76 TL)

OğuzKağan08

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
1
KLAVYE-MOUSE-MONİTÖR
NOT: Bu sistem oyun amaçlı değildir. Canlı ders gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak ve CS:GO, Fall Guys gibi sistem gereksinimleri düşük oyunları oynayabilmek amacınızsa önerebileceğim bir sistem.
Dostlar Asgari ücretle çalışan birinin alabileceği bir sistem topladım. Sistem gündelik işler ve EBA için uygundur. CS:GO gibi hafif oyunları da oynayabileceğiniz bir bilgisayardır. Her şey dibinde dibi seçildi çünkü sıfır ucuz bir bilgisayar toplamaya çalışıyoruz birinci amacımız oyun değil. Evet Toxin EBA sistem hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum.
ÖZELLEŞTİRME TAVSİYELERİ
Depolama kısmında özelleştirme tavsiyelerim.
Eğer bana 120GB SSD yeter zaten oyun filan yüklemicem diyorsanız HDD'yi bununla değiştirebilirsiniz.

Ama ''Bana 240GB SSD lazım en az. Ama bütçeyi de pek aşamam'' diyenler 240GB bir SSD alıp sistemde kasa kullanmaz ve uzay montaj olarak sistemini kullanır.

Son düzenleme:

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
NOT: Bu sistem oyun amaçlı değildir. Canlı ders gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak ve CS:GO, Fall Guys gibi sistem gereksinimleri düşük oyunları oynayabilmek amacınızsa önerebileceğim bir sistem.
Dostlar Asgari ücretle çalışan birinin alabileceği bir sistem topladım. Sistem gündelik işler ve EBA için uygundur. CS:GO gibi hafif oyunları da oynayabileceğiniz bir bilgisayardır. Her şey dibinde dibi seçildi çünkü sıfır ucuz bir bilgisayar toplamaya çalışıyoruz birinci amacımız oyun değil. Evet Toxin EBA sistem hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum.
Bu bütçeye rtx 5500 super var sen ne diyon. Şaka şaka eline sağlık eğitim için ideal

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Cloud gaming (Geforce now,Stadia,xCloud)

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
2200TL ye gayet güzel bir EBA sistemi 👍

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak
gayet iyi alınabilir sistem şuna birde monitör ekle de tam canavar sistem olsun

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2200TL ye gayet güzel bir EBA sistemi 👍
Eba canavarı sistemlerden çok daha iyi
Mükemmel olmuş bu bütçeye.
Şaka şaka eline sağlık eğitim için ideal
güzel olmuş bence gayet ki bu cs valorant lol gibi oyunları oynatır eline sağlık
Teşekkür ederim :)

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,207
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Bence fiyatına göre çok güzel bir sistem .
Eba pc si olduğundan hdd yerine ssd de tercih edilebilir.
240 gb SSD alınsa Windows eba açılımı vs. Daha hızlı olur.
Valorant cs gibi oyunlarda cok yer kaplamadigindan ssd ye yükleyip pc yi daha hızlı bir şekilde kullanabilir.
Bence eba pc sinde hdd yerine ssd tercih edilmeli

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bence fiyatına göre çok güzel bir sistem .
Eba PC si olduğundan HDD yerine ssd de tercih edilebilir.
240 gb SSD alınsa Windows eba açılımı vs. Daha hızlı olur.
Valorant cs gibi oyunlarda cok yer kaplamadigindan ssd ye yükleyip PC yi daha hızlı bir şekilde kullanabilir.
Bence eba PC sinde HDD yerine ssd tercih edilmeli
İsteyenler 120GB SSD veya bütçeyi biraz aşıp 240GB da ekleyebilirler ama dediğim gibi amacımız dibin de dibini görmek.

ahenk'

80+ Silver
bakılabilecek bir monitör hem oyun hemde görüntüde üzmez diye düşünüyorum
Olum naptın 2200'e MUAZZAM bu! Ben piyasada 3200G kalmadı sanıyordum iyi denk gelmiş. Bu arada arkadaşın attığı monitör bende var. Alınır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,467
Üyeler
152,061
Son üye
Gökdenizer
Top Bottom