Neler Yeni

Çözüldü✓ 240hz monitör önerisi linkteki monitörü alsam nasıl olur?

En İyi Cevap
3
Uygunsuz davranış/lar
he aynen bu saaden sonra muhattapım değilsin engelleyip geçiyorum git denginle konuş
HAKSIZ OLDUĞUNU ANLAYINCA. AHAHAHAH MAX ÜLKÜCÜ. ANGUT İLKOKULU BİLE BİTİREMEMİŞSİNDİR.
yeni-dalga-malzemesi-geri-vites-ve-r-harfi_1920103_m.jpg

Son düzenleme:

ConquerorXIV

80+ Gold
En İyi Cevap
3
ne işsizsin üşenmedin kendi temsili fotoğrafını atıyorsun ahhaah, bütçesinde 32 inç bulunuyor
Oyun için 27 üstü önerilmez ama sen ne anlarsın işte. BİDE ENGELLDİĞİNİ SÖYLEYİP NASIL YAZMAYA DEVAM EDİYOR İÇTEN İÇTEN NASIL KUDURYOR AHAHAHAH ÇOK İYİ

ConquerorXIV

80+ Gold
Oyun için 27 üstü önerilmez ama sen ne anlarsın işte. BİDE ENGELLDİĞİNİ SÖYLEYİP NASIL YAZMAYA DEVAM EDİYOR İÇTEN İÇTEN NASIL KUDURYOR AHAHAHAH ÇOK İYİ
aynen sen ghostingli monitörü öner aldıktan sonra sövsün sana, sen bunu hakediyorsun

En İyi Cevap
3
aynen sen ghostingli monitörü öner aldıktan sonra sövsün sana, sen bunu hakediyorsun
LAN TÜRKÇE ÖĞREN NERDE ÖNERDİM BEN.
1689007812635.png

bak böyle yorum yapsan beğenir geçerim, sadece senin ilkokul level ülkücü mesajın saçmalığını söyledim. HANİ ENGELLEMİŞTİN LA PUHAHAHAA HALA DEVAM EDİYOR

ConquerorXIV

80+ Gold
LAN TÜRKÇE ÖĞREN NERDE ÖNERDİM BEN.
Alıntıyı görüntüle
bak böyle yorum yapsan beğenir geçerim, sadece senin ilkokul level ülkücü mesajın saçmalığını söyledim. HANİ ENGELLEMİŞTİN LA PUHAHAHAA HALA DEVAM EDİYOR
peki sen hangi sıfatla ilk yorumu bana yapıyorsun ? ben arkadaşa cevap veriyorum tartışacak çocuk arıyorsan başka kapıya, kaybedersin bende R olmaz.

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon

ConquerorXIV

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Ülkücü ne alaka? Ppsine kurt koyan herkes ülkücü mü oluyor :D?
%90 ya ülkücü ya çocuk oluyorlar, daha başkasına denk gelmedim %10 da senin hatırına hata payı olsun.

peki sen hangi sıfatla ilk yorumu bana yapıyorsun ? ben arkadaşa cevap veriyorum tartışacak çocuk arıyorsan başka kapıya, kaybedersin bende R olmaz.
Engelliyicem dedin ama hala mesajlara saniyesinde dönüyorsun? 1 sözünün eri ol sonra R yapmıyorum de :D Boş yorumlarınıda kendine sakla ben seni engelliyorum şimdi engelli devam et hayatına.

VA da oyun oynanmaz diyen adama 32 inc monitör öneriyorsun 27 üstü oyunda önerilmez. İPS al diyorsun minimum %50 daha fazla vermesi gerek. Bu da konunun özeti boş bir insansın ve maximum liseyi zorla bitirirsin. Ya da dandik bir okulda su mühendisi olursun. Yallah hadi it sevici başka kapıya.

ConquerorXIV

80+ Gold
%90 ya ülkücü ya çocuk oluyorlar, daha başkasına denk gelmedim %10 da senin hatırına hata payı olsun.

Engelliyicem dedin ama hala mesajlara saniyesinde dönüyorsun? 1 sözünün eri ol sonra R yapmıyorum de :D Boş yorumlarınıda kendine sakla ben seni engelliyorum şimdi engelli devam et hayatına
arkamdan konuşma haydi uza bakalım

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon

Engelliyicem dedin ama hala mesajlara saniyesinde dönüyorsun? 1 sözünün eri ol sonra R yapmıyorum de :D Boş yorumlarınıda kendine sakla ben seni engelliyorum şimdi engelli devam et hayatına
Kaç kez denk geldin hacı yüzdelik veriyorsun? Üstelik konu ile siyasetin alakası ne, neden siyaset yapıyorsun :)

En İyi Cevap
3
Kaç kez denk geldin hacı yüzdelik veriyorsun? Üstelik konu ile siyasetin alakası ne, neden siyaset yapıyorsun :)
Forumda gerçek hayatta yüzdelik verebilecek kadar denk geldim ustam, var mı başka sorun? Siyasette afedersiniz ama tuvalet kağıdını bile ilgilendirir oldu yani ben de bunu insanlarla konuşmak istemem.

Barsj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Barış KAYA
@DA_mødları_çok_iyi @Isofyan @ConquerorXIV beyler öncelikle sakin olur musunuz lütfen sadece bi monitör önerisi sormak istemiştim fiyatı uygun geldi diye danismak istedm bütçe belli 24 inç de olur 240hz alma sebebim alacağım pc fpsleri o civarda en iyi verimi almak istediğimden lütfen detayli yardımcı olur musunuz atismadan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,723
Üyeler
156,825
Son üye
Erdemdb
Top Bottom