Neler Yeni

Çözüldü✓ 240hz monitör önerisi linkteki monitörü alsam nasıl olur?

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
744
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
GB2428 dediğimde dalga geçiyorlar ama harbiden iyi monitör. No name diyip geçiyorlar ya sinir oluyorum 😄

Barsj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Barış KAYA
32 inç olanını kullanma şansım olmuştu.(vx3219 mhd) Çok rahatsız edici bir deneyimdi benim açımdan.

(Çok göz yoruyor.)

Prime day ile 6100 lira olmuş kesinlikle değerlendir hocam.

Prime ilk ay ücretsiz.

Buna yetişemedim fazlasıyla üzücü
Mesaj otomatik birleştirildi:

@ConquerorXIV @DA_mødları_çok_iyi @ZeRRaen @ben kendim değilim
Bunu alacağım sanırım

En İyi Cevap
3
Buna yetişemedim fazlasıyla üzücü

@ConquerorXIV @DA_mødları_çok_iyi @ZeRRaen @ben kendim değilim
Bunu alacağım sanırım
MSI larda çok fazla ölü piksel sorunu duydum, alınca kontrol et.

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz
haklısın cahil ile ne kadar atışsan yine haksız sen olursun

verim falan alamazsın ghostingli o monitör
Hayır bütçe orantısız geldi, klavye mouse parasını monitöre aktarın bence.

Aynen kanka hangi üniversite hangi bölüm mezunusun at bakalım hadi

YA HER DEDİĞİ AYRI Bİ POT Bİ DE KABUL ETMİYOR ASŞFGMNSAŞGNSA. 6K YA GHOSTİNGSİZ VA PANEL MONİTÖR AT HEMEN BEKLİYORUM. ATAMAZSAN SURİYELİSİN.
ban yesenizde kafam rahatlasa, yemin ederim sadece okurken başım ağrıdı. Bu ne çocuk gibi kavga ediyorsunuz, millet yardım için konu açıyor siz tartışıyorsunuz.

Bu modelde epey bakındım pek sıkıntı olmamış ama yine de kontrol edeceğim
dostum 240hz alacaksan VA panel almanı önermem 240hz VA panel kullandım çok ghosting var oynanmıyor rekabetçi oyunlar vallahi. IPS bulmak zor, TN panel alabilirsin fakat onunda renkleri bi tık zayıf görünebilir gözüne, ayrıca sağdan soldan baktığında renkler farklı gözüküyor. En azından benim monitörüm de öyle, TN panel kullanıyorum 2k 144hz 27"

Son düzenleme:

Barsj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Barış KAYA
ban yesenizde kafam rahatlasa, yemin ederim sadece okurken başım ağrıdı. Bu ne çocuk gibi kavga ediyorsunuz, millet yardım için konu açıyor siz tartışıyorsunuz.

dostum 240hz alacaksan VA panel almanı önermem 240hz VA panel kullandım çok ghosting var oynanmıyor rekabetçi oyunlar vallahi. IPS bulmak zor, TN panel alabilirsin fakat onunda renkleri bi tık zayıf görünebilir gözüne, ayrıca sağdan soldan baktığında renkler farklı gözüküyor. En azından benim monitörüm de öyle, TN panel kullanıyorum 2k 144hz 27"
En son attığım model hakkindaki düşüncen nedir

En İyi Cevap
3

Zate bende yanlış yardım etmesin diye çabalıyorum adam gidip 32 inc monitör önermiş :D

Bu modelde epey bakındım pek sıkıntı olmamış ama yine de kontrol edeceğim
Ölü piksel şans işidir.

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz
Zate bende yanlış yardım etmesin diye çabalıyorum adam gidip 32 inc monitör önermiş :D
Tek bir mesaj atıp bırakmak lazım, o monitör şuan olmuş 9k ve alınmaz, 32" monitör hiç alınmaz mape bakmak için kafanı mı döndüreceksin hep.

En İyi Cevap
3
Tek bir mesaj atıp bırakmak lazım, o monitör şuan olmuş 9k ve alınmaz, 32" monitör hiç alınmaz mape bakmak için kafanı mı döndüreceksin hep.
E bende öyle dedim, adam hala önermeye devam etti. Niye tek mesaj atıp bırakayım yanlış öneri yapan o.

Barsj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Barış KAYA

Lory

80+
G2412 iyidir. Çok satan g24f2 ile aynı paneli kullanıyor ve arka aydınlatması sayesinde g24f2 den daha yüksek kontrasta ve daha az MS e sahip olabiliyor.

Kısaca üzmez seni bu monitör, msi da ölü piksel şikayetide fazla değil.

Barsj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Barış KAYA
G2412 iyidir. Çok satan g24f2 ile aynı paneli kullanıyor ve arka aydınlatması sayesinde g24f2 den daha yüksek kontrasta ve daha az MS e sahip olabiliyor.

Kısaca üzmez seni bu monitör, msi da ölü piksel şikayetide fazla değil.
Teşekkürler

• Beğen
Reaksiyonlar: Lory
Top Bottom