Neler Yeni

Çözüldü✓ 240hz monitör önerisi linkteki monitörü alsam nasıl olur?

ConquerorXIV

80+ Gold
@DA_mødları_çok_iyi @Isofyan @ConquerorXIV beyler öncelikle sakin olur musunuz lütfen sadece bi monitör önerisi sormak istemiştim fiyatı uygun geldi diye danismak istedm bütçe belli 24 inç de olur 240hz alma sebebim alacağım pc fpsleri o civarda en iyi verimi almak istediğimden lütfen detayli yardımcı olur musunuz atismadan
haklısın cahil ile ne kadar atışsan yine haksız sen olursun
Mesaj otomatik birleştirildi:

verim falan alamazsın ghostingli o monitör

En İyi Cevap
3
@DA_mødları_çok_iyi @Isofyan @ConquerorXIV beyler öncelikle sakin olur musunuz lütfen sadece bi monitör önerisi sormak istemiştim fiyatı uygun geldi diye danismak istedm bütçe belli 24 inç de olur 240hz alma sebebim alacağım pc fpsleri o civarda en iyi verimi almak istediğimden lütfen detayli yardımcı olur musunuz atismadan
Ben sakinim bro, adam boş bi yorum yapmış. 1.5 katı fiyatına ips monitör al ya da televizyon boyutunda ürün al diyor garip bir insan dediklerini takma bence. Sadece fps oynuyorsan va panel seni üzebilir ancak ortaya karışık oynuyorsan hikayeli vs sorun olmaz.

Barsj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Barış KAYA
Ben sakinim bro, adam boş bi yorum yapmış. 1.5 katı fiyatına ips monitör al ya da televizyon boyutunda ürün al diyor garip bir insan dediklerini takma bence. Sadece fps oynuyorsan va panel seni üzebilir ancak ortaya karışık oynuyorsan hikayeli vs sorun olmaz.
Bana oyun olsun yeter her çeşidi oynuyorum ben severek bu monitör harici bak şunu da alabilirsin diyebilcegin bi monitör var mıdır acaba

Farklı bi önerin var mıdır

@DA_mødları_çok_iyi @ConquerorXIV bi de ikisi toplam 5k olcak şekilde mouse klavye öneriniz ne olur tek marka istiyorum tek yazılım için elimin uzunluğu da 20 cm elime oturcak türde

ConquerorXIV

80+ Gold
Bana oyun olsun yeter her çeşidi oynuyorum ben severek bu monitör harici bak şunu da alabilirsin diyebilcegin bi monitör var mıdır acaba

o bütçede ıps yok ya 2.el bakıcaksın ya başka va'lara

En İyi Cevap
3

@DA_mødları_çok_iyi @ConquerorXIV bi de ikisi toplam 5k olcak şekilde mouse klavye öneriniz ne olur tek marka istiyorum tek yazılım için elimin uzunluğu da 20 cm elime oturcak türde
Klavye mouse için mi sadece 5k?

En İyi Cevap
3
Çok mu az mı dedim shfksnfmnd

Anladım teşekkürler
Hayır bütçe orantısız geldi, klavye mouse parasını monitöre aktarın bence.

Aynen kanka hangi üniversite hangi bölüm mezunusun at bakalım hadi
o bütçede ıps yok ya 2.el bakıcaksın ya başka va'lara
YA HER DEDİĞİ AYRI Bİ POT Bİ DE KABUL ETMİYOR ASŞFGMNSAŞGNSA. 6K YA GHOSTİNGSİZ VA PANEL MONİTÖR AT HEMEN BEKLİYORUM. ATAMAZSAN SURİYELİSİN.

Barsj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Barış KAYA
Hayır bütçe orantısız geldi, klavye mouse parasını monitöre aktarın bence.

Aynen kanka hangi üniversite hangi bölüm mezunusun at bakalım hadi

YA HER DEDİĞİ AYRI Bİ POT Bİ DE KABUL ETMİYOR ASŞFGMNSAŞGNSA. 6K YA GHOSTİNGSİZ VA PANEL MONİTÖR AT HEMEN BEKLİYORUM. ATAMAZSAN SURİYELİSİN.
Nasıl bi kombinasyon yapabilirim o zaman monitör klavye mouse toplam 10 11k dersek

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
oğuzhan ege

al sıfır monitör sus şimdi
güzel monitör.

En İyi Cevap
3
Nasıl bi kombinasyon yapabilirim o zaman monitör klavye mouse toplam 10 11k dersek
7-8 civarı monitöre geri kalanını klavye mouse'a ayırın derim. Öyle çok daha mantıklı olur.

ConquerorXIV

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
muhammet
32 inç olanını kullanma şansım olmuştu.(vx3219 mhd) Çok rahatsız edici bir deneyimdi benim açımdan.

(Çok göz yoruyor.)

Prime day ile 6100 lira olmuş kesinlikle değerlendir hocam.

Prime ilk ay ücretsiz.

Top Bottom