Neler Yeni

24K TL YE MACBOOK AİR M1 ALINIRMI ?

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Çağrı menekşe
ARKADAŞLAR BU MACBOOK AİR M1 24K TL YE ALINIRMI 256 GB YER YETERMİ KULLANMA AMACIM YAZILIM
hocam yazılım için 3050 ti lı bi laptop bu fiyatlarda işini daha çok görür gibi çünki bunu alınca masrafın bitmeyecek uygulamaları da orjinal kullanmalısın film felan için almadığın için seni pişman edeceğini düşünüyorum ve 256 gb da asla yeterlı bi yer değil

donanimci98

80+ Bronze
hocam yazılım için 3050 ti lı bi laptop bu fiyatlarda işini daha çok görür gibi çünki bunu alınca masrafın bitmeyecek uygulamaları da orjinal kullanmalısın film felan için almadığın için seni pişman edeceğini düşünüyorum ve 256 gb da asla yeterlı bi yer değil
3050ti ne yapacak kod yazarken? uygulamalar ücretli ise windowsta da ücretli. crack var diyeceksin macos da da crack var. 256 gb oyun yüklenmeyeceği için fazlasıyla yeter.

Hasdur Bakiye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Hasdur Bakiye

viceking

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Vedat Kahraman

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Çağrı menekşe
3050ti ne yapacak kod yazarken? uygulamalar ücretli ise windowsta da ücretli. crack var diyeceksin macos da da crack var. 256 gb oyun yüklenmeyeceği için fazlasıyla yeter.
hocam windows her açıdan daha iyidir savunulucak bişey olduğunu düşünmüyorum

donanimci98

80+ Bronze
Her Açıdan Daha Avantajlı Hocam Kusura Bakmayın
hiç bir açıdan avantajlı değil. kasası daha ağır ve büyük. şarj olarak macbook a yetişmesi imkansız. yanında bir de adaptör taşımak zorundasın. ekranları arasında bariz kalite farkı var. yazılım için kullanacaksa macbook alması daha mantıklı 3050ti laptopa göre.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam windows her açıdan daha iyidir savunulucak bişey olduğunu düşünmüyorum
hangi açıdan avantajlı acaba bir anlatır mısın

Adam windows mu macos mu diye sormuyor. Yazılım için macbook alınır mı diyor. Ben de alınır işini görür diyorum.

Hasdur Bakiye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Hasdur Bakiye
hiç bir açıdan avantajlı değil. kasası daha ağır ve büyük. şarj olarak macbook a yetişmesi imkansız. yanında bir de adaptör taşımak zorundasın. ekranları arasında bariz kalite farkı var. yazılım için kullanacaksa macbook alması daha mantıklı 3050ti laptopa göre.

Hocam Küçücük Ekranda Kod Yazmak Eziyet Gibi Birşeydir Hiç Kod Yazdınızmı Bilmem Ama Deneyenler Bilir

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Çağrı menekşe

Adam windows mu macos mu diye sormuyor. Yazılım için macbook alınır mı diyor. Ben de alınır işini görür diyorum.
sırf mac os olucak diye neden çağın gerisinde kalan bir laptop alsın hocam 8 gb ram ne en basitinden

donanimci98

80+ Bronze
Hocam Küçücük Ekranda Kod Yazmak Eziyet Gibi Birşeydir Hiç Kod Yazdınızmı Bilmem Ama Deneyenler Bilir
Yazı işte. Ha burada yazı yazmışsın ha orada yazı yazmışsın ne farkeder. Sanki yazı tipi büyümüyor. Öyle bir konuşuyor ki 10 yıllık yazılımcı sanarsın. Ben bütün gün kod yazıyorum. Yazılım mühendisiyim. 13" macbook kullanıyorum.

sırf mac os olucak diye neden çağın gerisinde kalan bir laptop alsın hocam 8 gb ram ne en basitinden
Çağın gerisinde dediğin laptop o attığınıza fark atıyor. 8GB diyip kesip atmandan belli zaten.iPhonelar yıllardır samsunglardan daha düşük ram var.Ama hangi telefon uzun ömürlü? 16 alsa daha iyi ama 8 diye çöp denmesi saçma.M1çok güçlü işlemci. Kullanmadan yorum yapmayalım.

Hasdur Bakiye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Hasdur Bakiye
Yazı işte. Ha burada yazı yazmışsın ha orada yazı yazmışsın ne farkeder. Sanki yazı tipi büyümüyor. Öyle bir konuşuyor ki 10 yıllık yazılımcı sanarsın. Ben bütün gün kod yazıyorum. Yazılım mühendisiyim. 13" macbook kullanıyorum.
Kesinlikle Apple EkoSistemi Vardır Sizde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,633
Üyeler
141,866
Son üye
yunusvanderlinde
Top Bottom