Neler Yeni

24K TL YE MACBOOK AİR M1 ALINIRMI ?

i2500h i5 ama sen bilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yanık kokusu buraya kadar geldi. 3050 ekran kartı mı sanki? illa konuşturacaksın. 3050 li bir şey evimin kapısından içeri girmez o derece kötü bir kart. kuruş vermem.
Ahahahah yok kanka yanlışın var i5 değil i9 12500h

3050 nin yanında i712500 h kullanıyorum gayet de iyi olduğunu düşünüyorum m1 inizden
Sensin kardeşim SENSİİİİİİNN

r4NG3r

80+ Silver
Yahu kardeşim laptopu alıp masaustu gibi prize bağlı kullanacaksan yılda 2 hafta köye goturecem sadece diyorsan 3050yi al tamam

Oyun oynamicak adama şarjı 8 10 saat giden ultra hafif laptop yerine kalas gibi oyuncu laptopu onermenin anlamı yok

omer_34

80+ Silver
nasıl dememiş. cihaza çağın gerisinde diyen kısıtlıyor diyen vs vs. Okumuyor musun? Ben biri daha iyi demiyorum ki. Oyun oynayacaksa windows alsın zaten. Ama mevcut şartlarda ihtiyacı macbook.
onu yazarken tüm konuyu okumadan yazdım. bana göre de m1 daha iyi ama boş boş triplere girmişsin arkadaşın yaptığı şeye sitem ederken aynı şeyi windows laptoplara yapmışsın. anladık en büyük mac fanı sensin de forumda konuşma biçimine dikkat etmen gerekiyor herkes akıl ve saygı çerçevesinde her türlü fikrini belirtebilir.

donanimci98

80+ Bronze
onu yazarken tüm konuyu okumadan yazdım. bana göre de m1 daha iyi ama boş boş triplere girmişsin arkadaşın yaptığı şeye sitem ederken aynı şeyi windows laptoplara yapmışsın. anladık en büyük mac fanı sensin de forumda konuşma biçimine dikkat etmen gerekiyor herkes akıl ve saygı çerçevesinde her türlü fikrini belirtebilir.
okuyup yazacaksın o zaman. konuyu baştan okursan bilgi sahibi olmadan salladıklarını görürsün. konu dışına çıkan da onlar anlayabilirsen tabii ki. adamın sorusu net m1 yazılım için alınır mı? cevap net evet alınabilir.

Bunların verdikleri cevaplar ne 3050ti laptop al ? Ne alaka. M1 çağ dışı? değil. Macos kısıtlıyor? Hayır kısıtlamıyor. Windowsa sallamıyorum ki ben de kullanıyorum.
Akıl ve saygı çerçevesinde akıl ve bilgiyi kullanmazlarsa saygı görmezler benden.

Ahahahah yok kanka yanlışın var i5 değil i9 12500h

Sensin kardeşim SENSİİİİİİNN
Burada hocam dd4 kullanıyorsun çağ dışı haberin olsun 2014 te çıktı onlar.

omer_34

80+ Silver
okuyup yazacaksın o zaman..
:D? dalga mı geçiyorsun canım
adamın sorusu net m1 yazılım için alınır mı? cevap net evet alınabilir.
o zaman cevabını ver geç niye milletin fikrini sunmasına müdahale ediyosun sana mı kaldı ? belki konu sahibi oyun oynayabileceğini sanıyordu ama burada oynayamayacağını öğrendi almaktan vazgeçti. milletin önerisi ne batıyor size anlamıyorum.
Akıl ve saygı çerçevesinde akıl ve bilgiyi kullanmazlarsa saygı görmezler benden.
kanka sen kendini çok bi şey zannediyosun dikkat et savaş cebeciye döndürmesinler senide :)

donanimci98

80+ Bronze

o zaman cevabını ver geç niye milletin fikrini sunmasına müdahale ediyosun sana mı kaldı ? belki konu sahibi oyun oynayabileceğini sanıyordu ama burada oynayamayacağını öğrendi almaktan vazgeçti. milletin önerisi ne batıyor size anlamıyorum.

kanka sen kendini çok bi şey zannediyosun dikkat et savaş cebeciye döndürmesinler senide :)
sorun yok kanka 70 kiloyum.

I'm GANDALF

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
mert

windows laptopdan da dayak yemem isterse rtx 4090 + 13900HX olsun!

okuyup yazacaksın o zaman. konuyu baştan okursan bilgi sahibi olmadan salladıklarını görürsün. konu dışına çıkan da onlar anlayabilirsen tabii ki. adamın sorusu net m1 yazılım için alınır mı? cevap net evet alınabilir.

Bunların verdikleri cevaplar ne 3050ti laptop al ? Ne alaka. M1 çağ dışı? değil. Macos kısıtlıyor? Hayır kısıtlamıyor. Windowsa sallamıyorum ki ben de kullanıyorum.

Burada hocam dd4 kullanıyorsun çağ dışı haberin olsun 2014 te çıktı onlar.
Hocam kusura bakma ben biraz eski kafalıyım kdjdj

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Muhammed Enis Kartal
İlgilendiği Kategoriler
Genel olarak sistem bileşenleri.
windows laptoplarda şarjda oynamazsan zaten düzgün performans alamazsın. 1 saat falan gider tahminimce oyunda da. Deneyen varsa yazabilir. Mac in en önemli avantajı şarjda değilken de aynı performansı veriyor.
Ne sacmaladin aga, pilden çektiği 15 watt ile sarjdaki kullanım performansını nasıl verebilir bir cihaz, adobe premier de render alıyorsun misal, sarjda kullanmayacak mısın macbook'u? Kod yazarken eyvallah, pilde kullanırsın ama render, edit işlerinde macler de sarja takılır tabii ki de

donanimci98

80+ Bronze
Ne sacmaladin aga, pilden çektiği 15 watt ile sarjdaki kullanım performansını nasıl verebilir bir cihaz, adobe premier de render alıyorsun misal, sarjda kullanmayacak mısın macbook'u? Kod yazarken eyvallah, pilde kullanırsın ama render, edit işlerinde macler de sarja takılır tabii ki de
Bilmiyorsun konuşma. Mac pildeyken güç kısmıyor. Ek ayarı var açarsan kısar. Şarja takma mı dedik. Boş konuşma ilerle hadi.

Top Bottom