Neler Yeni

24K TL YE MACBOOK AİR M1 ALINIRMI ?

donanimci98

80+ Bronze
tamam hocam 3 yıl önce çıkmış 3.2ghz gören işlemci en iyisi haklısınız
Sen ne kullanıyorsun ya? İnanılmaz boş konuşuyorsun. Git bir araştır m1 işlemci neymiş. Adamlar işlemci dünyasında çağ açtı. Kamera megapikseline bakıp iyi kötü diye yorum yapanlar gibisin. Yaşın da ufak olduğu net. Alamadığın şeye pis çekiyorsun baya ezik görünüyorsun.

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Nedox Bey
oyun bile oynaniyor artik hele oynamiyorsaniz tam bir yazilimci klasigi

tamam hocam 3 yıl önce çıkmış 3.2ghz gören işlemci en iyisi haklısınız
Her sene bir önceki serisi çöp olarak devam eden ve işlevsiz hale gelen laptoplar windows laptoplar. Yok yavaşladı format at virüs girdi belgelerim gitti kasıyor ediyor vs vs

omer_34

80+ Silver
Adam windows mu macos mu diye sormuyor. Yazılım için macbook alınır mı diyor. Ben de alınır işini görür diyorum.
kimse işini görmez dememiş zaten? kendince daha iyi önerisini sunmuş herkes niye bukadar agresifsin. sana göre macos iyidir başkasına göre windows.

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Çağrı menekşe
Sen ne kullanıyorsun ya? İnanılmaz boş konuşuyorsun. Git bir araştır m1 işlemci neymiş. Adamlar işlemci dünyasında çağ açtı. Kamera megapikseline bakıp iyi kötü diye yorum yapanlar gibisin. Yaşın da ufak olduğu net. Alamadığın şeye pis çekiyorsun baya ezik görünüyorsun.
ya kardeş sen bi sus be apple fanboyusun zaten tamam en haklı sensin ben i7 12500 h kullanıyorum en güzel işlemci m1 offf neymiş bu m1 kanka güzel işlemci yapmışsın helal sana

donanimci98

80+ Bronze
kimse işini görmez dememiş zaten? kendince daha iyi önerisini sunmuş herkes niye bukadar agresifsin. sana göre macos iyidir başkasına göre windows.
nasıl dememiş. cihaza çağın gerisinde diyen kısıtlıyor diyen vs vs. Okumuyor musun? Ben biri daha iyi demiyorum ki. Oyun oynayacaksa windows alsın zaten. Ama mevcut şartlarda ihtiyacı macbook.

donanimci98

80+ Bronze
ya kardeş sen bi sus be apple fanboyusun zaten tamam en haklı sensin ben i7 12500 h kullanıyorum en güzel işlemci m1 offf neymiş bu m1 kanka güzel işlemci yapmışsın helal sana
i2500h i5 ama sen bilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

3050 nin yanında i712500 h kullanıyorum gayet de iyi olduğunu düşünüyorum m1 inizden
yanık kokusu buraya kadar geldi. 3050 ekran kartı mı sanki? illa konuşturacaksın. 3050 li bir şey evimin kapısından içeri girmez o derece kötü bir kart. kuruş vermem.

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Çağrı menekşe
nasıl dememiş. cihaza çağın gerisinde diyen kısıtlıyor diyen vs vs. Okumuyor musun? Ben biri daha iyi demiyorum ki. Oyun oynayacaksa windows alsın zaten. Ama mevcut şartlarda ihtiyacı macbook.
bu satten sonra cevap vermeyeceğim apple savunucusu oldun şuan iyi akşamlar dilerim herkese ama bundan sonra hiçbi sohbeti sakin yapma tamammı böyle yapmaya devam et

i2500h i5 ama sen bilirsin.

yanık kokusu buraya kadar geldi. 3050 ekran kartı mı sanki? illa konuşturacaksın. 3050 li bir şey evimin kapısından içeri girmez o derece kötü bir kart. kuruş vermem.
tamam APPLE ADAM

donanimci98

80+ Bronze
bu satten sonra cevap vermeyeceğim apple savunucusu oldun şuan iyi akşamlar dilerim herkese ama bundan sonra hiçbi sohbeti sakin yapma tamammı böyle yapmaya devam et

tamam APPLE ADAM
yaş kaç

tamam APPLE ADAM
3050 kullanıp m1 işlemciye laf etmene öyle böyle patlamadım. :D

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,097
İsim
Emre
Discord
necromancerr
+ - yanlarını söylemek ne zamandan beri fanboyluk olduysa
3050 nin yanında i712500 h kullanıyorum gayet de iyi olduğunu düşünüyorum m1 inizden
Sana yanan pc ile iyi günler diyorum alışabilsem ve elimde oyun oynamaya ekstra pc varsa 1 dk düşünmeden macbook alırdım (2013 ten beri windowsla haşır neşirim ve windows kullanırım)

Top Bottom