Neler Yeni

25.000 TL Laptop önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Burak Bayrı
Merhaba arkadaşlar. Çok sevdiğim bir abim kızları için maksimum 25k'ya bir laptop istiyor. Genel olarak ders çalışılacak fakat ara sıra ufak tefek oyunlar da oynanacak. Lenovo hariç bu bütçeye ne alınabilir ?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Merhaba arkadaşlar. Çok sevdiğim bir abim kızları için maksimum 25k'ya bir laptop istiyor. Genel olarak ders çalışılacak fakat ara sıra ufak tefek oyunlar da oynanacak. Lenovo hariç bu bütçeye ne alınabilir ?

Kız için ağırlıklı ders üzerine, arada ufak tefek oyun dediğin ne ? Ona göre 13-16K arası bu işleri yapan laptop önericem çokta uçmaya gerek yok. Yoksa direk 3050 - 3050 Ti laptoplar öneriyim, ama baya ağır kalır ofis tarzı laptoplara göre.

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Burak Bayrı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kız için ağırlıklı ders üzerine, arada ufak tefek oyun dediğin ne ? Ona göre 13-16K arası bu işleri yapan laptop önericem çokta uçmaya gerek yok. Yoksa direk 3050 - 3050 Ti laptoplar öneriyim, ama baya ağır kalır ofis tarzı laptoplara göre.
Evde bir de ortaokul çağında erkek çocuk var. Çok arası yok ama yine ETS2 Orta ayarlarda gta5 falan oynar. Ama öyle ultra ayarları falan isteyecek kadar bilgisayar sevgilisi değil :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Ali Gülgör
26.5 vereblirse bu:
25k altı olacaksa bu:
Hem şık hem performanslı olacaksa bu:

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Burak Bayrı
26.5 vereblirse bu:
25k altı olacaksa bu:
Hem şık hem performanslı olacaksa bu:
Hocam laptop cahili olduğum için bir kaç sorum olacak. Birincisi AMD ısınma sorunu çok olur mu laptopta. İkinci sorum ise hiç laptop fiyatlarını bilmiyorum bu fiyata 8gb ram normal mi ?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Evde bir de ortaokul çağında erkek çocuk var. Çok arası yok ama yine ETS2 Orta ayarlarda gta5 falan oynar. Ama öyle ultra ayarları falan isteyecek kadar bilgisayar sevgilisi değil :)

O halde bunu öneririm, GTA ETS vs. işin içine girerse ofis usülü kurtarmaz:

Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam laptop cahili olduğum için bir kaç sorum olacak. Birincisi AMD ısınma sorunu çok olur mu laptopta. İkinci sorum ise hiç laptop fiyatlarını bilmiyorum bu fiyata 8gb ram normal mi ?

AMD de hiç bir sorun yok, 8GB olmasın diye 16GB attım bende. 3050 ile 3050 Ti arasında çok fark yok zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Ali Gülgör
çok bi fark yok diye biliyorum ısı farkında rakibi 1400h olması lazım. 8gb a bakma en kolay iş ram takmak ucuza getirmek mesele istediğin ekran akrtı ve işlemcili pc yi. Bende 8gb aldım daha açmadan 8gb ekleyip 16 kullanmaya başladım

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Burak Bayrı
Çok teşekkür ederim ikinize de. Önerdiğiniz modelleri atayım. İçlerine sineni alsınlar artık.

Top Bottom