Neler Yeni

Öneri 250.000 tl ye araba alıcam sizce değermi

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Mustafaenes
İyi günler yakın zamnda 250.000 tl araba almayi düşünüyorum alacagim araba toyata Corolla 2004 model sol paket 165.000 binde vurugu ve herhangi bir sorunu yok ihtiyactan dolayı bu paraya satıyorum diyor sizce bu parayla bu arabayı alsam zarar edermiyim siz olsanız alirmiydiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
İyi günler yakın zamnda 250.000 TL araba almayi düşünüyorum alacagim araba toyata Corolla 2004 model sol paket 165.000 binde vurugu ve herhangi bir sorunu yok ihtiyactan dolayı bu paraya satıyorum diyor sizce bu parayla bu arabayı alsam zarar edermiyim siz olsanız alirmiydiniz
2004 model bir abaraya japon olsa dahi o para verilmez

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan

Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki sizce hangi model bir araba almaliyim
Mazda 3 bakabilirsiniz 250 bin TL'ye kadar birsürü alternatif ilanı var ve çok güzel bir araba.

Aynı şekilde Suzuki swiftlere de bakabilirsiniz.

Biraz yüksek jeep tarsı bişey isterseniz Chery Tiggo'ları önerebilirim çok güzel ve rahattır.

Golf 4 R32

80+ Silver

Mazda 3 bakabilirsiniz 250 bin TL'ye kadar birsürü alternatif ilanı var ve çok güzel bir araba.

Aynı şekilde Suzuki swiftlere de bakabilirsiniz.

Biraz yüksek jeep tarsı bişey isterseniz Chery Tiggo'ları önerebilirim çok güzel ve rahattır.
Mazda 3 güzel evet ama attıklarınızdan birisi 300k km olmuş diğeri de çöpten toplanmış gibi bişey. Temiz bulunursa alınır tabii ki.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Mazda 3 güzel evet ama attıklarınızdan birisi 300k km olmuş diğeri de çöpten toplanmış gibi bişey. Temiz bulunursa alınır tabii ki.
20k vesaire bu arabalar için yüksek hasar kayıtları değil dost ayrıca birsürü alternatifi var dediğim gibi ilanlarda

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Mustafaenes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki toyata sizce kac para eder

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
Ayrıca daha uygun fiyatlara Geely Emgrandları da önerebilirim. Çin arabasıdır ama türkiyede ustası da parçası da var ayrıca eski olmayan bir araç

Ayrıca daha uygun fiyatlara Geely Emgrandları da önerebilirim. Çin arabasıdır ama türkiyede ustası da parçası da var ayrıca eski olmayan bir araç

B
Peki toyata sizce kac para eder?
Ben 150 bin verebileceğimi bile düşünmüyorum açıkçası. Bazı modeller artık Türkiyede kötü insanların elinden geçip temizini zor hale getirilmiş modeller oluyor. Örnek olarak bazı kasa corollalar,Tofaşlar,1.6 Vtec Hondalar 1.5 Hondalar,S2000'ler,Peugeot 106'lar bu liste böyle gider

Benim gözümde 2004 Corolla ile Mazda 323 Sedan aynı araba.

Şu ülkede sadece alınabilecek araçlar benim gözümde milletin almaya korktuğu araçlardır.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Mustafaenes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

B

Ben 150 bin verebileceğimi bile düşünmüyorum açıkçası. Bazı modeller artık Türkiyede kötü insanların elinden geçip temizini zor hale getirilmiş modeller oluyor. Örnek olarak bazı kasa corollalar,Tofaşlar,1.6 Vtec Hondalar 1.5 Hondalar,S2000'ler,Peugeot 106'lar bu liste böyle gider

Benim gözümde 2004 Corolla ile Mazda 323 Sedan aynı araba.

Şu ülkede sadece alınabilecek araçlar benim gözümde milletin almaya korktuğu araçlardır.
Toyata o kadarmı kötü

stralist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Can
İyi günler yakın zamnda 250.000 TL araba almayi düşünüyorum alacagim araba toyata Corolla 2004 model sol paket 165.000 binde vurugu ve herhangi bir sorunu yok ihtiyactan dolayı bu paraya satıyorum diyor sizce bu parayla bu arabayı alsam zarar edermiyim siz olsanız alirmiydiniz
2.el 2008 renault Laguna almanı öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan

stralist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Can
Toyota kesinlikle kötü değil ama bu arabaların çoğu artık kötü durumda olduğu için temizlerine ederinin çok üstünde para istiyorlar

Renault mu? Cidden mi dost
Bence Renault kötü değil.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,991
Üyeler
149,477
Son üye
AlperWty