Neler Yeni

2500 TL ye okul ve video için bilgisayar

Sebastian Szymanski

80+ Silver
IMG_20241011_185038.jpg

Bu ürün alınır mı, yazıcı,video ve fotoğraflar için, fotoğraflar için eski bilgisayarımdaki hardisk var onu da ekleyebilirmiyim?

Sebastian Szymanski

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
verdiğin paraya 25 tane döner ye daha mantıklı maks bütçen ne olur
Max bütçem yok olabildikce ucuz fiyata şunları yapacak bilgisayar arıyorum, benim ihtiyacım yok , evde söylediğim işler için kullanacaklar oyun filan hiç yok. Ben düzgün bir şey bulmazsam babam mahalledeki bilgisayarciya güvenip bir şeyler alır bana 2.5k için güvenmiyor ona direkt 5k verir
Mesaj otomatik birleştirildi:

eğer biraz artırabilirse okul için tablet alabilir
Hocqm okul için değil, yazıcı,video ve fotoğraflar için

Shourd

80+ Silver
Max bütçem yok olabildikce ucuz fiyata şunları yapacak bilgisayar arıyorum, benim ihtiyacım yok , evde söylediğim işler için kullanacaklar oyun filan hiç yok. Ben düzgün bir şey bulmazsam babam mahalledeki bilgisayarciya güvenip bir şeyler alır bana 2.5k için güvenmiyor ona direkt 5k verir
dediğim gibi bu fiyatlara eğer evde monitör fln yoksa pc alman mantıksız var ise athlon 3000gli veya 2200g li fln bi sistem alırsın 4-5kya tablet istersen bunu al

Sebastian Szymanski

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dediğim gibi bu fiyatlara eğer evde monitör fln yoksa pc alman mantıksız var ise athlon 3000gli veya 2200g li fln bi sistem alırsın 4-5kya tablet istersen bunu al

Hocam okudunuz mu acaba ekteki görseli, tüm kozmetikler dahil ürün fotoğraflarda da çok temiz gözüküyor. Normalde tüm her şey var ekran,klavye,fare vb. Ama ucuz geldi gözüme ondan dolayı mantıklı geldi bana

Shourd

80+ Silver
Hocam okudunuz mu acaba ekteki görseli, tüm kozmetikler dahil ürün fotoğraflarda da çok temiz gözüküyor. Normalde tüm her şey var ekran,klavye,fare vb. Ama ucuz geldi gözüme ondan dolayı mantıklı geldi bana
alma sakın özellikleri çok kötü yani googleye girdiğinde kasıcak derece ve yakında win 10 günceleme desteği kesilicek ayrıca bu sistemde win 10 bile kasar gibi diyelimki kasmadı güncel kalmak için win 11 e geçemezsin çok kötü dediğim gibi bi sistem alman mantıklı olur

Sebastian Szymanski

80+ Silver
alma sakın özellikleri çok kötü yani googleye girdiğinde kasıcak derece ve yakında win 10 günceleme desteği kesilicek ayrıca bu sistemde win 10 bile kasar gibi diyelimki kasmadı güncel kalmak için win 11 e geçemezsin çok kötü dediğim gibi bi sistem alman mantıklı olur
Hocam ben pek anlamıyorum yardımcı olurmusunuz rica etsem

Shourd

80+ Silver
Hocam ben pek anlamıyorum yardımcı olurmusunuz rica etsem
tamam olurum şimdi şunu söyle bana bilgisayar kasası için maksimum bütçen ne olur bütçe yok fln deme ona göre bişiler hazırlicam ve oyunda kulanıcakmısın? sadece günlük kulanım mı

Sebastian Szymanski

80+ Silver
tamam olurum şimdi şunu söyle bana bilgisayar kasası için maksimum bütçen ne olur bütçe yok fln deme ona göre bişiler hazırlicam ve oyunda kulanıcakmısın? sadece günlük kulanım mı
Oyunda kullanmayacam şuan elimde kendim kasam var, 9400gt ekran kartı var sanırsam içinde birde hdd, PSU sanırım 240w filandı tam bilmiyorum ama bayaadır kullanıyorum, ekrana görüntü gelmiyordu ben her şeyi denedim düzelmedi. babam Bilgisayarcıya götürmüş saçma sapan 2.el bir şeyler takacak kim bilir ne kadar isteyecek ondsn dolayı izin vermedim. Yani benim ihtiyacım olan şey: anakart, işlemci,ram ama bunları takmayı kurmayı bilmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

IMG_20241011_191247.jpg

Bu 2000 tl

Top Bottom