Neler Yeni

2500 TL'ye Mekanik Klavye Öneri̇si

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Asus rog strix scope rx kullanıyorum. Bazı hoşnut olmadığım şeyler olsa da alınabilir. Eğer alacak olursan sorularını yanıtlayabilirim.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,197
İsim
Ahmet Sevinç

K'nuckles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Mehmet AKTAŞ
Asus rog strix scope rx kullanıyorum. Bazı hoşnut olmadığım şeyler olsa da alınabilir. Eğer alacak olursan sorularını yanıtlayabilirim.
Bir kaç kişi senin kullandığın klavyeyi önerdi ama tek aklıma takılan şey ne biliyor musun 🙂 ben Asus'un anakartını ekran kartını kullanıyorum rgb ayarlama kısmı çok da iyi değil. tabii ki de senin de yorumlarını dinlemek isterim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

pahalı ama benimde razer kanadında almayı düşündüğüm klavye
Misal bu klavyenin bir üstü ne geliyor

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Bir kaç kişi senin kullandığın klavyeyi önerdi ama tek aklıma takılan şey ne biliyor musun 🙂 ben Asus'un anakartını ekran kartını kullanıyorum rgb ayarlama kısmı çok da iyi değil. tabii ki de senin de yorumlarını dinlemek isterim.

Rgb olarak mükemmel. Uygulaması ile her şeyi ama her şeyi ayarlayabiliyorsun. Hatta onu geçtim kendi animasyonunu bile oluşturabiliyorsun. Hatta onu da geçtim masa üstündeki wallpaper'ı eğer asusun uygulamasından seçersen o rgb wallpaper ile klavyendeki renkler senkron bir şekilde animasyon oluşturuyor. Kısacası rgb en çok hoşuma giden tarafı. Yani Asus'un rgb uyumu mükemmel. Mouse (markası: Asus Rog Strix) sipariş ettim dün. O gelince diğer ekipmanlarla senkronunu daha iyi anlatabilirim.
Asus'un diğer modelleri nasıl bilmiyorum ama rog serisi bence en iyi serilerden.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,197
İsim
Ahmet Sevinç

üstü yok galiba

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Furkan
Hyperx e de bakabilirsin genel olarak rgb konusunda ve kalite konusunda iyi diye biliyorum

YiğitAysul

80+ Silver

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR

theali

80+ Bronze
Steelseries Apex Pro veya Apex pro TKL

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,328
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Tabii ki Steelseries Apex Pro , şuan kullanıyorum parasının hakkını sonuna kadar veriyor. Sormak istediğin bir soru olursa cevaplayabilirim. 2. el düşünürsen satadabilirim. Çok memnun olsam da pahalı bir klavye olduğu için uygun fiyatlı bir şeye geçmeyi düşünüyorum. Ama kullandığım en iyi klavye budur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,517
Üyeler
142,741
Son üye
omer3434
Top Bottom