Neler Yeni

2K 144hz monitör vs 1080HD vs 75hz

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Erdem
Instagram
www.instagram.com/erdemsengunn
Twitter
erdemsngn
arkadaşlar 2060 oc Ventus'lu sistem satın aldım (donanım arşivi reisin yakın zamanda paylaştığı sistem) ancak ekran satın alırkan 2K olan 27" AOC marka ekran satın aldım 144hz olan bu ekrana arkadaşlarım karşı çıktı ve bana "2060 ile 144 hz 2K oyun uzun süre oyanyamazsın" dediler sizce hata mı yaptım ne düşünüyosunuz film falan izlerken 2K açamaz mıyım :(

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,231
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Açarsın. Doya doya kullan. Kıskanıyolar belli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Efe Dursun
arkadaşlar 2060 oc Ventus'lu sistem satın aldım (donanım arşivi reisin yakın zamanda paylaştığı sistem) ancak ekran satın alırkan 2K olan 27" AOC marka ekran satın aldım 144hz olan bu ekrana arkadaşlarım karşı çıktı ve bana "2060 ile 144 hz 2K oyun uzun süre oyanyamazsın" dediler sizce hata mı yaptım ne düşünüyosunuz film falan izlerken 2K açamaz mıyım :(

bende 2K 144 Hz monitör kullanıyorum ama ekran kartım rx 590, rtx 2060 ise rx 590'dan yaklaşık %30 daha iyi ama istediğim bütün oyunları 2K'da 144 fps'de oynayabiliyorum örnek vereyim overwatch'i 2K'da oynuyorum ayarlar medium-ultra arasında karışık (bazısı ultra bazısı medium veya high) ve 165 fps garanti ortalama ise 142 fps falandı galibaha, ama tabi onlarda haklılar yeni çıkan oyunları 2K'da oynarsın ama 144 fps garanti değil 70-90 fps falan alırsın ama ultra takıntılı değilsen ayarları biraz kısarak 144 fps alabilirsin
Screenshot_1.png

resim'de ekledim ortalama fps'i görebilrsin

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Berkay derin
Bunları söyleyen arkadaşlarının kafasından istiyorum. :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Erdem
Instagram
Twitter
erdemsngn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende 2K 144 Hz monitör kullanıyorum ama ekran kartım rx 590, rtx 2060 ise rx 590'dan yaklaşık %30 daha iyi ama istediğim bütün oyunları 2K'da 144 fps'de oynayabiliyorum örnek vereyim overwatch'i 2K'da oynuyorum ayarlar medium-ultra arasında karışık (bazısı ultra bazısı medium veya high) ve 165 fps garanti ortalama ise 142 fps falandı galibaha, ama tabi onlarda haklılar yeni çıkan oyunları 2K'da oynarsın ama 144 fps garanti değil 70-90 fps falan alırsın ama ultra takıntılı değilsen ayarları biraz kısarak 144 fps alabilirsinAlıntıyı görüntüle

abi bu bilgiler gerçekten ÇOK İYİ OLDU çok sağol içime varyaaa öyle bi su serptin kiiii yarın sabahı iple çekiyorummmm <3

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Erdem
Instagram
Twitter
erdemsngn
bende 2K 144 Hz monitör kullanıyorum ama ekran kartım rx 590, rtx 2060 ise rx 590'dan yaklaşık %30 daha iyi ama istediğim bütün oyunları 2K'da 144 fps'de oynayabiliyorum örnek vereyim overwatch'i 2K'da oynuyorum ayarlar medium-ultra arasında karışık (bazısı ultra bazısı medium veya high) ve 165 fps garanti ortalama ise 142 fps falandı galibaha, ama tabi onlarda haklılar yeni çıkan oyunları 2K'da oynarsın ama 144 fps garanti değil 70-90 fps falan alırsın ama ultra takıntılı değilsen ayarları biraz kısarak 144 fps alabilirsinAlıntıyı görüntüle

hepsine tek tek baktım inceledim keyiflerle oyun oynamanı dilerim ( inşallah birlikte de sağlıklı günlerde oynarız)

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Efe Dursun
hepsine tek tek baktım inceledim keyiflerle oyun oynamanı dilerim ( inşallah birlikte de sağlıklı günlerde oynarız)

inşallah, rtx 2060 sana birsürü oyunu 2K'da rahat rahat oynatır merak etme rocket league, csgo, tf2, overwatch, vs. bunun gibi oyunlarda rahat 144 fps alırsın çoğu oyunda yüksek fps alırsın ama yeni çıkan oyunlar sıkıntı yaratabilir 2K'da kasmadan oynarsın onda sorun yok 90 fps falan alırsın çoğunda ama 144 fps istiyorsan ayarları biraz kısman gerekebilir ultra takıntılı değilsen sorun yok, benim için model kalitesi ultra olsun ve texture kalitesi high olsun diğerleri medium veya low'da olabilir, gölgeleri falan kısarsın hiçbir şekilde sorun çıkartmaz bu kart seni 5-6 yıl rahat götürür.
overwatch oynuyormusun?

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Erdem
Instagram
Twitter
erdemsngn
inşallah, rtx 2060 sana birsürü oyunu 2K'da rahat rahat oynatır merak etme rocket league, csgo, tf2, overwatch, vs. bunun gibi oyunlarda rahat 144 fps alırsın çoğu oyunda yüksek fps alırsın ama yeni çıkan oyunlar sıkıntı yaratabilir 2K'da kasmadan oynarsın onda sorun yok 90 fps falan alırsın çoğunda ama 144 fps istiyorsan ayarları biraz kısman gerekebilir ultra takıntılı değilsen sorun yok, benim için model kalitesi ultra olsun ve texture kalitesi high olsun diğerleri medium veya low'da olabilir, gölgeleri falan kısarsın hiçbir şekilde sorun çıkartmaz bu kart seni 5-6 yıl rahat götürür.
overwatch oynuyormusun?
yaklaşık 5 yıldır lenovo i7-3250 NVDIVA 730M ile oyun oynuyorum ve oynadığım tek oyun LOL ne yazık ki... şimdi DOTA overwatch COD pubg allah ne verdiyse oynayacağım 2014'den beri çıkan her oyunu tekkk tekk oynıycammm ben gölgesiz very low ayar çocuğuyum her şeyi oynarım ultra takıntım yok ama şimdi onlar görücekkkk azmettim biriktrirdim aldım çok gururluve mutluyum inşlallah dediğin gibi kasmadan oynarım allahım gözlerim kör olmadan oynamak istiyorum inşşşşallah :)

Top Bottom