Neler Yeni

Rehber 3.5 inch IPS Type-C MonitorUSB Modlama

Mr.White

80+ Bronze
Evet arkadaşlar 450TL gibi bir fiyata aldığımız bu aleti kurcaladım ve temaların az olduğunu fark ettim biraz araştırdıktan sonra bunun bir topluluğu olduğunu gördüm.

Konu Linki (İndirim maalesef bitti.)

Öncelikle bu yazılımı indirmemiz gerekiyor. Linki, ürünün açıklama kısmından aldım.

https://bit.ly/3xmxWQU https://drive.google.com/file/d/1C9kKLrdNBqP3G4Ei7wjNmx0m_ZX8aPYi/view?pli=1

Ardından bizi böyle bir arayüz karşılıyor, burada klasik temaları görebiliyoruz fakat oldukça az ve tatminkar gelmedi.

1712053757398.png

Tema editörü kurcalamaya vs. girmiyorum uğraştımıza değmeyecek temalar var. Python ile istediğiniz temayı oluşturabiliyorsunuz, ingilizce kaynak olması güzel linkini bırakıyorum.

(wiki kısmında yazıyor temanın nasıl yapıldığı)

Gelelim benim gibi uğraşmak istemeyenlere, yukarıda da dediğim gibi bir topluluk kurmuşlar ve kendi yaptıkları temaları paylaşan arkadaşlar var.

Genel sorunlar ve çözümler burada

Tema paylaşımlarını buradan görebilirsiniz

Tema kurulumu da çok basit, paylaşılan rar dosyasını indiriyoruz ardından içindeki data dosyasını config kısmına yapıştırıyoruz

1712054217986.png

Programı aç kapa yaptıktan sonra seçilebilir hale geliyor ve uygula diyoruz.

1712054350326.png

Son düzenleme:

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Metehan
Paylaşım ve inceleme için teşekkürler. Beğendiğimiz bir temayı indirip nasıl import ederiz bunu da bildirsen daha açıklayıcı olabilirdi bence

Mr.White

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Paylaşım ve inceleme için teşekkürler. Beğendiğimiz bir temayı indirip nasıl import ederiz bunu da bildirsen daha açıklayıcı olabilirdi bence

Siteleri biraz garip konu linkine tıkladığınızda dosya iniyor, nasıl import edileceğini yazdım.

1712054496012.png

Mr.White

80+ Bronze
Teşekkürler. Birkaç tema inceledim farklı inc ler için de temalar mevcut. Konuyu gören arkadaşlara yardımcı olur tema konusunda.
Aynen öyle, 5 ve 7 inch alanlar da olmuştu öyle hatırlıyorum.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,252
İsim
Selim
Ahhh gremory ahhh o olsa yeter başka tema istemiyorum 😍 ne demiş reis opp@iiiii özgürlükkkkk

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
642
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
Evet arkadaşlar 450TL gibi bir fiyata aldığımız bu aleti kurcaladım ve temaların az olduğunu fark ettim biraz araştırdıktan sonra bunun bir topluluğu olduğunu gördüm.

Konu Linki (İndirim maalesef bitti.)

Öncelikle bu yazılımı indirmemiz gerekiyor. Linki, ürünün açıklama kısmından aldım.

https://bit.ly/3xmxWQU https://drive.google.com/file/d/1C9kKLrdNBqP3G4Ei7wjNmx0m_ZX8aPYi/view?pli=1

Ardından bizi böyle bir arayüz karşılıyor, burada klasik temaları görebiliyoruz fakat oldukça az ve tatminkar gelmedi.

Alıntıyı görüntüle

Tema editörü kurcalamaya vs. girmiyorum uğraştımıza değmeyecek temalar var. Python ile istediğiniz temayı oluşturabiliyorsunuz, ingilizce kaynak olması güzel linkini bırakıyorum.

(wiki kısmında yazıyor temanın nasıl yapıldığı)

Gelelim benim gibi uğraşmak istemeyenlere, yukarıda da dediğim gibi bir topluluk kurmuşlar ve kendi yaptıkları temaları paylaşan arkadaşlar var.

Genel sorunlar ve çözümler burada

Tema paylaşımlarını buradan görebilirsiniz

Tema kurulumu da çok basit, paylaşılan rar dosyasını indiriyoruz ardından içindeki data dosyasını config kısmına yapıştırıyoruz

Alıntıyı görüntüle

Programı aç kapa yaptıktan sonra seçilebilir hale geliyor ve uygula diyoruz.

Alıntıyı görüntüle
bilgilendirme için çok teşekkür ederim.

Mr.White

80+ Bronze

Mr.White

80+ Bronze

yusuf6807

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Yusuf şen
Teşekkür ederim cihaz geldiğinde deneme yapacam

Mr.White

80+ Bronze

KingDeViL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Cem
Paylaşım için teşekkürler. Bazı arkadaşlar video oynatma sormuştu. Benim almak istediğim ekran TURZX yazılımı ile çalışıyor. Bu yazılımda videoyu aşağıdaki resimdeki sekmeden yüklüyoruz. Sizin uygulamada böyle bir kısım varsa kontrol edin isterseniz.

1712063939570.png

Edit : Biraz araştırma yaptım. 3,5 ekranlarda büyük ihtimal video oynatılmıyor. Tuning smart screen yazılımı kullanıyor 3,5lerde.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,849
Üyeler
142,185
Son üye
LaQuincia
Top Bottom