Neler Yeni

3 ayda tyt halledilir mi?

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,724
İsim
emirhan
Herkese merhabalar MSÜ sınavına hazırlanıyorum.fakat çok fazla bir temelim yok 3 ayda tyt bitirilebilir mi yetişir mi düşündükçe morelimi bozuyor elimde mert hoca 70 günde tyt 49 günde tyt Türkçe ve meschemy kimya kitabı ve baya soru bankası var yardımcı olabilirseniz sevinim

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Herkese merhabalar MSÜ sınavına hazırlanıyorum.fakat çok fazla bir temelim yok 3 ayda tyt bitirilebilir mi yetişir mi düşündükçe morelimi bozuyor elimde mert hoca 70 günde tyt 49 günde tyt Türkçe ve meschemy kimya kitabı ve baya soru bankası var yardımcı olabilirseniz sevinim
Şu anda kaç netlerdesin ortalama olarak? 20 falan yapıyorsan sıkıntı ama eğer 40 falansa temelin var demektir 3 ayda bitirirsin rahat rahat. Kanal tavsiyesi verebilirim istersen.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,546
İsim
Emre siyah
msü tytden daha kolay diyolar halledebilirsin bence

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,724
İsim
emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu anda kaç netlerdesin ortalama olarak? 20 falan yapıyorsan sıkıntı ama eğer 40 falansa temelin var demektir 3 ayda bitirirsin rahat rahat. Kanal tavsiyesi verebilirim istersen.
20 den de aşağı bu arada netim gözünü seveyim msü sınavından güzel bir sonuç elde etmem gerekiyor

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,532
İsim
Arda Eren Aslan
TYT bitmez. Konu olarak bitirirsin ama her zaman yapamadığın soru tarzı gelir karşına. Konu olarak 3 ayda istikrarlı ve çok çalışırsan bitirirsin.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,724
İsim
emirhan

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
ahmet ali özmert
kanka temelin yoksa o kamplar bir işe yaramıyor matematik temelim yoktu rehber matematiin 49 günde tyt mat kitabını bitirdim fakat ne kadar yardımcı oldu bilemem kolay bir osru bankası alıp konu anlatımı izleyip bol bol soru çözersen 3 ayda kola y bir şekilde tyt mat bitirirsin türkçe zaten kolay bir iş sadece dil bilgisi konu anlatımı dinle paragraf zaten soru çözdükçe oluyor fene günde 1 2 saat ayırarak çok rahat bitirirsin hatta bir tane kamp vardı biolojiyi 1 ayda 3 kere tekrar ediyorsun çok işe yarıyor o yapılmayacak şey değil 3 ayda

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,724
İsim
emirhan
kanka temelin yoksa o kamplar bir işe yaramıyor matematik temelim yoktu rehber matematiin 49 günde tyt mat kitabını bitirdim fakat ne kadar yardımcı oldu bilemem kolay bir osru bankası alıp konu anlatımı izleyip bol bol soru çözersen 3 ayda kola y bir şekilde tyt mat bitirirsin türkçe zaten kolay bir iş sadece dil bilgisi konu anlatımı dinle paragraf zaten soru çözdükçe oluyor fene günde 1 2 saat ayırarak çok rahat bitirirsin hatta bir tane kamp vardı biolojiyi 1 ayda 3 kere tekrar ediyorsun çok işe yarıyor o yapılmayacak şey değil 3 ayda
şuan yarıyor Mert hocanın kampına başlamadan önce antremanlarla matematik bitirdim.

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
ahmet ali özmert

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,724
İsim
emirhan
gideceğin okula göre değişir her okulun farklı barajı oluyor msüde
Hava Harp Okulu ve Deniz Harp Okulu düşünüyorum fakat ASB.myo tercihleri de yapacağım ne olur ne olmaz.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Selim
4 yıl sanayide çalış sonra kendi işi kur ya da türk eğitimi yerine tüm zamanını yabancı dile harca ve yurt dışına çık 👍 şu zaman da değil de sizin yaşlarda dilleri öğrenseydim Türkiye de okumazdım direk japonyaya ya da güney Kore'ye giderdim 😄 yaş 29 anca bu zamanlarda asyalı biriyle nişanlandim Asya'ya gidiyorum keşke sizin yaşlarda dili öğrenip gitseydim

Top Bottom