Neler Yeni

3 ayda tyt halledilir mi?

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Yazın başında 90 civarı netle başlamış, 3 ayda 103 civarına çıkabilmiştim. Sene sonunda 115'leri görüyordum ama sınav gecesi uyuyamadım diye sınav'da 103 mü ne yaptım.

TYT biten bir şey değil, konu yoğunluğu az, 3 ayda biter mi bitmez mi onay aramak yerine otur çalış başka şansın yok zaten.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,723
İsim
emirhan
4 yıl sanayide çalış sonra kendi işi kur ya da türk eğitimi yerine tüm zamanını yabancı dile harca ve yurt dışına çık 👍 şu zaman da değil de sizin yaşlarda dilleri öğrenseydim Türkiye de okumazdım direk japonyaya ya da güney Kore'ye giderdim 😄 yaş 29 anca bu zamanlarda asyalı biriyle nişanlandim Asya'ya gidiyorum keşke sizin yaşlarda dili öğrenip gitseydim
Ne güzel reis şuan ne iş yapıyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yazın başında 90 civarı netle başlamış, 3 ayda 103 civarına çıkabilmiştim. Sene sonunda 115'leri görüyordum ama sınav gecesi uyuyamadım diye sınav'da 103 mü ne yaptım.

TYT biten bir şey değil, konu yoğunluğu az, 3 ayda biter mi bitmez mi onay aramak yerine otur çalış başka şansın yok zaten.
115 maşallah bende 8 net yapıyom tyt de komple ama yükseliyor yavaş yavaş

Belirli bir programım da yok aslında pazartesi salı okuldan 19.35 de çarşamba perşembe 17.55 cuma da 17.00 gibi çıkıyorum ekleme yapmak istedim.

MSÜ'yü kazanacak kadar biter.
Belirli bir programım da yok aslında pazartesi salı okuldan 19.35 de çarşamba perşembe 17.55 cuma da 17.00 gibi çıkıyorum ekleme yapmak istedim.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
abi 8 netse sen şimdiye kadar hayatın boyunca ders çalışmamışsındır.

net bir öneri veremem kolay gelsin.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,201
İsim
Selim

Evde borsayla ilgileniyorum bazen de benim kızın çeviri işlerine bakıyorum oda Facebook üzerinden iş emirleri alıyor doküman çevirisi filan her iş emri tamamlandığı zaman parası anlık yatıyor hesaba ama biraz tembel olduğu için 2 3 saat harcıyor sadece şuan için Facebook'tan 2bin dolar alıyor ama tembel olmasa 10 12 saat harcasa ortalama 4k dolar getiri geliyor. Asya ülkelerini seviyorum çünkü Facebook gibi bir yerden bile evinde çok büyük paralar alabiliyorsun ve bunu dünyanın her yerinde yapabiliyorsun yani Hollanda'da tatile gitsen bile leptop ve kalemin yanındaysa orada bile yapabilirsiniz

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,441
İsim
uwu

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,723
İsim
emirhan
abi 8 netse sen şimdiye kadar hayatın boyunca ders çalışmamışsındır.

net bir öneri veremem kolay gelsin.
evet çalışmadım büyük bir pişmanlığım bu da şuan ne yapabilirim yetişmez diye bir korkum var şuan

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

Rulep

80+ Gold

komple nasıl 8 net yapabiliyorsun benden kötü türkçen yoktur herhalde türkçe de kaç net yapıyorsun

ysf0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Yusuf
40 soru Türkçe 20 küsür sosyal var nasıl 20den az net yaptın dostum, noktalama işareti kullanmadım kusura bakmayın

evet çalışmadım büyük bir pişmanlığım bu da şuan ne yapabilirim yetişmez diye bir korkum var şuan
O korku geç başlamış, yeteneğine uygun meslek seçimi yap bence msü senin için imkansiz dostum kusura bakma zaman kaybetmemen daha iyi olur.

Hayat senin tabi kimsenin sözü senin kararının üstünde değil sadece tavsiye.

Son düzenleme:

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Yusuf Eroğlu
Türkçe de hiç bilmeyen birisi sadece okuyarak 10-15 net yapabilir aslında oda yoksa senin paragraf çözmen gerekiyor. Sosyal de genel kültür sorularından 5-10 tane zaten yaparsın diye düşünüyorum. Birde din kültürü var sadece okuduğunu anlama oda zaten en az 20-25 net yapılır aslında çünkü bende hiç çalışmadan 40-45 net yapıyorum. Yeni yeni başlıyorum çalışmaya biraz dikkatli davran yaparsın sende.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Bossurtucu 2
Herkese merhabalar MSÜ sınavına hazırlanıyorum.fakat çok fazla bir temelim yok 3 ayda tyt bitirilebilir mi yetişir mi düşündükçe morelimi bozuyor elimde mert hoca 70 günde tyt 49 günde tyt Türkçe ve meschemy kimya kitabı ve baya soru bankası var yardımcı olabilirseniz sevinim
seviyen ne istediğin net ne sadece tyt mi çalışacan genel olarak soruyorsan hayır

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,723
İsim
emirhan
40 soru Türkçe 20 küsür sosyal var nasıl 20den az net yaptın dostum, noktalama işareti kullanmadım kusura bakmayın

O korku geç başlamış, yeteneğine uygun meslek seçimi yap bence msü senin için imkansiz dostum kusura bakma zaman kaybetmemen daha iyi olur.

Hayat senin tabi kimsenin sözü senin kararının üstünde değil sadece tavsiye.
MSÜ niye imkansız olsun ki zaman açısından dolayı mı? yanlış doğru farketmeksizin işaretliyorum o yüzden olmuş olabilir

Türkçe de hiç bilmeyen birisi sadece okuyarak 10-15 net yapabilir aslında oda yoksa senin paragraf çözmen gerekiyor. Sosyal de genel kültür sorularından 5-10 tane zaten yaparsın diye düşünüyorum. Birde din kültürü var sadece okuduğunu anlama oda zaten en az 20-25 net yapılır aslında çünkü bende hiç çalışmadan 40-45 net yapıyorum. Yeni yeni başlıyorum çalışmaya biraz dikkatli davran yaparsın sende.
yani öyle fakat dikkatim hemen dağılıyor ve bazen salladığım da oluyor kafam karışıp

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,214
Üyeler
141,548
Son üye
Toru
Top Bottom