Neler Yeni

3 Model Arasında Kaldım Sizce Hangi Mouse Almalıyım

Vachiron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ali arda
Bütçe
1000
Glorious model D
Razer deather essential
Steel series prime

Bu mouseler arasinda kaldim hangisini almaliyim kablolu kablosuz olur bütce 1000 tl

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Seyfullah
Deathadder Essential yılların mouseu bu devirde para vermek pek mantıklı değil. Aralarından en iyi seçenek Glorious Model D gibi geldi bana . Prime da kötü mouse değil onu da tercih edebilirsin

Vachiron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ali arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Deathadder Essential yılların mouseu bu devirde para vermek pek mantıklı değil. Aralarından en iyi seçenek Glorious Model D gibi geldi bana . Prime da kötü mouse değil onu da tercih edebilirsin
Prime nin şeklini beğenmedim aslında ergonomik oldugu icin cok yamuk goze guzel durmuyor ayrcia gloriusdanda emin olamiyorum kalite konusunda bilmedigim bir marka oldugu icin ne onerirsiniz

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Seyfullah
Ben yerinde olsam Deathadder V2 bakardım kablolu modelden hem ucuza bulabilirsin hem de yeni nesil sensörlerden kullanıyor. Deathadder V2 x hyperspeeed de alabilirsin pilli versiyonu aynı mouseun

Vachiron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ali arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben yerinde olsam Deathadder V2 bakardım kablolu modelden hem ucuza bulabilirsin hem de yeni nesil sensörlerden kullanıyor. Deathadder V2 x hyperspeeed de alabilirsin pilli versiyonu aynı mouseun
V2 2k knk butceyi cok aşiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Link atarmisin ucuza nerde amazon olmassa daha iyi olur

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Seyfullah
2. elde 1000 tl civarlarına bulabilirsin faturalı garantili olanlarını

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Buğra
Glorious model D
Razer deather essential
Steel series prime

Bu mouseler arasinda kaldim hangisini almaliyim kablolu kablosuz olur bütce 1000 tl
hiçbiri bence hocam essential eski bir mouse prime kronik sorunları olabiliyor model d tasarımı güzel değil bence ve sensörü yetersiz diye biliyorum model o veya deatthader v2 öneririm bu arada ikisi arasında kalsam v2 alırım

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Ali Mert Okuducu
3 aydır prime kullanıyorum. G203ten geçtim. Benimde şekil konusunda endişelerim vardi. Ama elime çok daha iyi oturdu ve üstten baktığında mouse simetrik duruyor. FPS oyunları oynuyorsan prime tavsiye ederim.

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Halil Karagöz
hiçbiri bence hocam essential eski bir mouse prime kronik sorunları olabiliyor model d tasarımı güzel değil bence ve sensörü yetersiz diye biliyorum model o veya deatthader v2 öneririm bu arada ikisi arasında kalsam v2 alırım

Teknolojik aletler biraz şans işi hocam kendim de prime + modelini kullanıyorum bir sıkıntı yaşadığım söylenemez. Fakat attığınız razer özellik olarak daha iyi bir mouse eğer o paralara çıkılabilinirse o alınmalı güzel bir mouse

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Buğra
Teknolojik aletler biraz şans işi hocam kendim de prime + modelini kullanıyorum bir sıkıntı yaşadığım söylenemez. Fakat attığınız razer özellik olarak daha iyi bir mouse eğer o paralara çıkılabilinirse o alınmalı güzel bir mouse
prime+ güzel hocam zaten ama düz prime iyi değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Ömer kerem
prime+ güzel hocam zaten ama düz prime iyi değil
Aralarında çok bir fark yok prime+ da ekkstradan bir sensör daha ver heralde küçük olarak birde altında ekstra LCD ekranı var ama fiyatı baya düştü o yüzden şuan prime plus prime dan ucuza geliyor neredeyse

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,785
Üyeler
156,524
Son üye
floww10
Top Bottom