Neler Yeni

Çözüldü✓ 30.000 tl ye oyun icin kadar bilgisayar önerisi

zPhoon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kerem Gülhan
Bütçe
30000
Selamlar , oyun bilgisayarı toplamak istiyorum baya bi site gezdim ama istediğim gibi bi bilgisayar bulamadım istediğim ozellikler şunlar
1tb m2 ssd
32gb ram
Type c destekli anakart
Ve bütçe 30k
Bi el atarsanız harika olur.

asko56

80+ Silver
Selamlar , oyun bilgisayarı toplamak istiyorum baya bi site gezdim ama istediğim gibi bi bilgisayar bulamadım istediğim ozellikler şunlar
1tb m2 ssd
32gb ram
Type c destekli anakart
Ve bütçe 30k

Özelleştire bas

1704659776187.png

BU EKRAN GÖRÜNTÜSÜNDE GÖRÜNDÜGÜ GİBİ ÖZELLEŞTİR

Son düzenleme:

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
1tb m2 ssd
32gb ram
Type c destekli anakart
Ve bütçe 30k
Rami 32 ssd'yi 1 TB yap bu fiyata en iyi sistemhttps://www.tebilon.com/amd-5600-xfx-rx-6700-10gb-asrock-b450m-hdv-xpg-16gb-adata-512gb-ssd/

asko56

80+ Silver

zPhoon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kerem Gülhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bu gaminggentr den attığınızda sıvı soğtucusuz çok ısınmiyor mu 7500f sorun cıkarır mı

asko56

80+ Silver
Hocam bu gaminggentr den attığınızda sıvı soğtucusuz çok ısınmiyor mu 7500f sorun cıkarır mı
siz sogutucu alıcaksınız buna ddr5 isterseniz bu sekilde en düşük isteklerinize göre type c li anakart 32 ram ve 1 tb m2 li ddr4 isterseniz de gene istekleriniz dogrultusunda 4060 filan toplarsınz

lebron23

80+ Bronze
1tb m2 ssd
32gb ram
Type c destekli anakart
Ve bütçe 30k
Şimdi isteklerin anlaşılır fakat bu bütçede uygulanır değil. 30k sistemler genelde “giriş-orta” seviye oluyor. Bu sistemlerde düşük anakart kullanılır. O yüzden usb-c de bulunmaz.

Usb c li anakart yükseltmesi hazır sistemlerde gereksiz yüksek. Bir de 32gb ram özel bir sebebin yoksa bu bütçede gereksiz. İlla takıntım var dersen tek slot 16 al sonra 32 yaparsın.

ha bunların hepsi olur dersen yukarıdaki arkadaş gibi 30k ya anca rx 6600li (ikinci elde 4000e alırsın) saçma sapan bir sistem toplarsın. Bu isteklerle hazır sistem değil tek tek toplaman indirim takip etmen daha mantıklı.

zPhoon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kerem Gülhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
siz sogutucu alıcaksınız buna ddr5 isterseniz bu sekilde en düşük isteklerinize göre type c li anakart 32 ram ve 1 tb m2 li ddr4 isterseniz de gene istekleriniz dogrultusunda 4060 filan toplarsınz
Hee tamam hocam sağolun bişey bulamazsam yine konu açarım teşekkür ederim el atan herkese

asko56

80+ Silver
Şimdi isteklerin anlaşılır fakat bu bütçede uygulanır değil. 30k sistemler genelde “giriş-orta” seviye oluyor. Bu sistemlerde düşük anakart kullanılır. O yüzden usb-c de bulunmaz.

Usb c li anakart yükseltmesi hazır sistemlerde gereksiz yüksek. Bir de 32gb ram özel bir sebebin yoksa bu bütçede gereksiz. İlla takıntım var dersen tek slot 16 al sonra 32 yaparsın.

ha bunların hepsi olur dersen yukarıdaki arkadaş gibi 30k ya rx 6600li (ikinci elde 4000e alırsın) sistem toplarsın. Bu isteklerle hazır sistem değil tek tek toplaman indirim takip etmen daha mantıklı.
benim koydugum sistemde anakartta type-c mevcut isteklerine göre her şey var tabii ki en düşük ddr5 hazır sistem bu ddr4 de ram stogu yok 32 gb gamig gen de

lebron23

80+ Bronze
benim koydugum sistemde anakartta type-c mevcut isteklerine göre her şey var tabii ki en düşük ddr5 hazır sistem bu ddr4 de ram stogu yok 32 gb gamig gen de
Dostum istekleri karşılanıyor da 30k ya rx 6600 koymuşsun. Daha ne diyim.

zPhoon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kerem Gülhan

ha bunların hepsi olur dersen yukarıdaki arkadaş gibi 30k ya anca rx 6600li (ikinci elde 4000e alırsın) saçma sapan bir sistem toplarsın. Bu isteklerle hazır sistem değil tek tek toplaman indirim takip etmen daha mantıklı.
Hoxam elimdeki kulaklık wireless tip c bağlantılı yoksa tip c önemli değil

lebron23

80+ Bronze
Hoxam elimdeki kulaklık wireless tip c bağlantılı yoksa tip c önemli değil
Benim de öyle. Senin ihtiyacın usb c- usb a dönüştürücü. Herkeste bulunanın tersinden. Öyle yaparsan usb c adaptörünü sıkıntısız kullanırsın. Anakartta usb c ye gerek yok :)

Top Bottom