Neler Yeni

30-35 bin laptop önerileri

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Kerem Aktaş

berk031

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
berk akyıldız
Bayadır laptop araştırıyorum hp öven ilk sizi gördüm genel olarak malzeme kalitesi ve 45 ntsc ve sarı renk filtreli ekranlardan bahsediyorlar genelde 13.ve 14.nesil işlemciler de intel kabul etti sorunlu olduğunu bios la gücünü düşürüp duruyorlar oyun için sorun olmaz ama render falan alma deniyor mesela neden para verdiğim bir ürünü bunu yapma bozulur diye alayım ki

ne düşünüyorsun bunu hakkında
Mesaj otomatik birleştirildi:

sakın hocam almayın bunu
evet ekran kartı wattı değil mi sorun

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Kerem Aktaş

gaming gen trde falan fazla uçuk fiyata satıyolar ve bu victus15 16 değil yani ddr4 ramlere sahip.

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mehmet

Modeli bilmiyorum ama özellikleri kagit üstünde iyi ama gerçek kullanımda bilemem 45 ntsc ekran var yani panel kötü o kesin ben panelide iyi olsun istiyorum mesela laptop bu yanımızda monitör taşicak halimiz yok

Blondeboy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Ömer
Bayadır laptop araştırıyorum hp öven ilk sizi gördüm genel olarak malzeme kalitesi ve 45 ntsc ve sarı renk filtreli ekranlardan bahsediyorlar genelde 13.ve 14.nesil işlemciler de intel kabul etti sorunlu olduğunu bios la gücünü düşürüp duruyorlar oyun için sorun olmaz ama render falan alma deniyor mesela neden para verdiğim bir ürünü bunu yapma bozulur diye alayım ki
Hp omen modeli hakkında ne düşünüyorsunuz acaba

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mehmet
Hp omen modeli hakkında ne düşünüyorsunuz acaba
Hp tarafına cok bakmadım ama acer nitro 16 yi cok araştırdım piyasada gerçekten çok öneriliyor panel kasa kalitesi vs cok iyi sıvı metal uygulanmış tek eksisi biraz ağır bir laptop

berk031

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
berk akyıldız
Modeli bilmiyorum ama özellikleri kagit üstünde iyi ama gerçek kullanımda bilemem 45 ntsc ekran var yani panel kötü o kesin ben panelide iyi olsun istiyorum mesela laptop bu yanımızda monitör taşicak halimiz yok

siz bunu mu tavsiye edersiniz

Mvnmt35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mehmet
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular