Neler Yeni

300tl-500tl Arası Kulaküstü Gaming Kulaklık

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Faruk
Özetle fiyat performans kulaklığı arıyorum. Ayın indirimindeki asus u kaçırdım pişmanım gamepower a falan kaldık sanırım. Aranızda kulanan varsa fikirlerini ve önerilerini alabilirim. Şimdiden teşekkürler.
Medusa 7.1 den çok memnunum

uydu3

80+ Silver
Ben ikisini de mağazada denedim telefondan çıkış alarak ama aynı telefondu sonuçta. Bence ses konusunda basslar açısından hs50 pro net öndeydi ses yükseliği olarak da öyle.
Ergonomi açısından ikisi yakındı ama razer çok kaba durdu hs50ye göre.
Oyun konusunda bi kıyaslama yapamadım ama hs50yi şuan kullanıyorum ve eq ayarı yapabiliceğim bi uygulama arıyorum açıkcası çünkü oyun için çok fazla fazla gelen bi bass efekti var. Adım sesleri,hışırtılar,rüzgar uğultusu her şey kafamın içinde çok boğucu oluyo benim için.
Tabi ben alırken indirim olduğu için aralarında epey fiyat farkı vardı onu da göze almak lazım ve hs50pro nun mic çıkıyo o çok etkili oldu benim için.
Geçenlerde hs50 pronun fiyatı 470 civarıydı o fiyata düşerse almayı düşünüyorum ama oyunda önemli benim için

emrctr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Emirhan ÇITIR
Geçenlerde hs50 pronun fiyatı 470 civarıydı o fiyata düşerse almayı düşünüyorum ama oyunda önemli benim için
ben sadece valo oynuyorum online olarak onda da şuan bi fps drop sorunu yaşadığım için çok iyi test edemedim kulaklığı daha büyük bi sorunum var yani
ha şöyle ki bence hikayeli fps oyunlarında müthiş atmosfer yaratıcaktır bu kulaklık o konuda güveniyorum kendisine
ben de media markt kampanyasından 489tl ye aldım

f4tih0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
fatih güdül
Özetle fiyat performans kulaklığı arıyorum. Ayın indirimindeki asus u kaçırdım pişmanım gamepower a falan kaldık sanırım. Aranızda kulanan varsa fikirlerini ve önerilerini alabilirim. Şimdiden teşekkürler.
gamepower jin i öneririm kullanıyorum 1 yıldıır mikrofonu gayet iyi

Top Bottom